stat
Impreza już się odbyła

Otwarcie Chochli na Morenie

w każdą środę (do 29.12), godz. 17.15

Gdańsk, Jagiellońska
Wstęp wolny
uffff.... nareszcie nadszedł ten moment, kiedy po wielu miesiącach kurzu, wiercenia, biurokracji, malowania, skręcania, potu, łez, wiercenia, kurzu, malowania, biurokracji i biurokracji, w końcu mamy dla Was znakomitą wiadomość:
od piątku chochlowe zupki zjecie także na gdańskiej Morenie!

Zatem WITAJ MORENO, WITAJCIE I WY!

Ruszamy powoli, stopniowo poszerzając naszą ofertę, ale już od pierwszego dnia Wasze ukochane zupy ochoczo pyrkać będą w kociołkach, pycha ciasta opanują naszą PRZEOGROMNĄ witrynę, znakomita kawa z jeszcze lepszego ekspresu pobudzi, gdy wstawanie okaże się skomplikowane, nasza cudowna lemoniada orzeźwi, a kozacka Fritz Kola zapewni bąbelki! Będziemy też i my, więc to chyba fajnie, bo zawsze mówiliście, że nas lubicie :)

Choć się rozwijamy, to wciąż bardzo chcielibyśmy zaproponować Wam ten sam spokój, ten sam klimat i tyle samo uśmiechu co w naszej starszej Chochelce z Wrzeszcza. Liczymy, że także na Morenie uda się nam z Wami zapoznać, często zaprzyjaźnić. Cudownie będzie, jeśli także przy drugiej Chochli wspólnie dorastać będą i Wasze dzieci, odwiedzać nas będziecie całymi rodzinami (koniecznie z czworonogami, które także na Morenie będą mile widziane), z przyjaciółmi, w przerwie od pracy, rano, wieczorem, by szybko zjeść lub w spokoju odpocząć przy dobrej muzyce. Chcemy po prostu, by z każdej dzielnicy Gdańska było do nas blisko, stąd Morena :)

A gdy już się trochę zapoznamy, dogramy wszystkie szczegóły, za kilka tygodni umówimy się na drugie, większe i bardziej oficjalne przywitanie. OK.? :)

PS. w piątek 2 sierpnia do wyczerpania zapasów do każdego zamówienia ponad 20 zł FRITZ GRATIS!

PS 2 najbliższe dni lokal na Morenie czynny będzie codziennie w godz. 11.00 - 20.00

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.