stat
Impreza już się odbyła

Otwarcie Biblioteki Śródmieście

Biblioteka Śródmieście zmienia adres. Z ulicy Żeromskiego przenosi się na Władysława IV 7-15, (róg Władysława IV i Starowiejskiej). Zapraszamy wszystkich mieszkańców 7 lutego, o godz. 15.00 na otwarcie Biblioteki Śródmieście w nowej lokalizacji!

Na pierwszych pięciu wypożyczających czekać będą miłe upominki, warto więc przyjść punktualnie.

Gościem dnia otwarcia będzie Jakub Małecki, spotkanie z nim rozpocznie się o godzinie 18.00. Jednak przede wszystkim będzie to dzień na zwiedzanie. Czytelnicy będą mogli zajrzeć w każdy zakamarek biblioteki, by dobrze ją poznać. A jest co zwiedzać. Na ponad 345 metrach kwadratowych powierzchni znajdą się pomieszczenia z wydzielonymi strefami, jak Miejsce spotkań, czy Strefa ciszy do pracy.

Harmonogram:
godz. 15:00 - Oficjalne otwarcie biblioteki
godz. 17:00 - Koncert Tatev Hayrapetyan
godz. 18:00 - Spotkanie autorskie z Jakubem Małeckim


Tatev Hayrapetyan, utalentowana wolontariuszka z Armenii. Tat przyjechała do Polski w kwietniu i od tej pory wspiera Dział Marketingu i Promocji Literatury w Bibliotece Gdynia.

W Armenii posiada swój jazzowy zespół, z którym występuje w klubach muzycznych. Teraz na swój występ zaprasza mieszkańców Gdyni. W trakcie koncertu zaprezentuje covery największych jazzowych przebojów.

Jakub Małecki jest autorem, który tworzy powieści poruszające i absolutnie nietuzinkowe, a do tego trudne do sklasyfikowania. Potwierdza to jego najnowsza powieść "Nikt nie idzie", o której porozmawiamy z pisarzem podczas spotkania. Autor ma na swoim koncie wiele nagrodzonych powieści, w tym bestsellerowy "Dygot" (Nagroda Literacka im. Jerzego Żuławskiego) czy "Ślady" (nominacja do Nagrody Literackiej "Nike" 2017). Spotkanie z autorem poprowadzi Zuzanna Gajewska - Promotorka czytelnictwa.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij