• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Ostatni lot Piotrusia Pana

Jak wyglądałoby życie, gdybyśmy nie posiadali własnego cienia? Przekonają się o tym wszystkie maluchy, które 17 sierpnia odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Gdańsk. Podczas spotkania teatralnego mali widzowie wyruszą wraz z Piotrusiem w pogoń za piratami, którzy porwali jego jedynego kompana. Wstęp wolny!

gru 5

czwartek, godz. 11:00

Gdynia,
bilety 80, 100, 120 zł
Kup bilet
Dla Piotrusia - zapatrzonego w siebie małego urwisa - własny cień jest najlepszym przyjacielem. Nigdy się z nim nie rozstaje i nie wyobraża sobie utraty najwierniejszego kompana. Pewnego dnia jednak Kapitan Hak i piraci porywają jego niezwykłego przyjaciela. Mały bohater będzie musiał wyruszyć w daleką podróż do magicznej krainy Nibylandii. Towarzyszyć będą mu najmłodsi widzowie, którzy 17 sierpnia zasiądą przed sceną teatralną w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk.

Barwna scenografia, cieniowe lalki oraz sycylijskie marionetki z pewnością przyciągną uwagę małych widzów, a pełna przygód i zwrotów akcji opowieść dostarczy zabawy również rodzicom. Czy Piotrusiowi uda się pokonać złych piratów? A przede wszystkim, czy uda mu się zwalczyć swoje własne słabości?

Spektakl pt. "Ostatni lot Piotrusia Pana" odbędzie się 17 sierpnia w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Opowieść zostanie zaprezentowana trzykrotnie - o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

Opinie