stat
Impreza już się odbyła

Ostatki w Loopy's World

Hrabia Walery wszem i wobec ogłasza, że czas balu nastał! Wieść taką posyła na wszystkie krańce świata, aby radosną nowinę najmłodszym obwieścić. Będą w Loopy's World wielkie tańce i zabawa. Jeśliście Drogie Dzieci ciekawe i ochotę macie taką, to przybywajcie. Bal wielki odbędzie się w sobotę 25 lutego w Rodzinnym Centrum Rozrywki Loopy's World.

Wieść o balu się rozniosła w oka mgnieniu, lecz nim tańce się zaczęły, hrabia wielmożny co z uśmiechu słynął, nagle z funkcji zrezygnował. I co gorsze, cały zapas eliksiru dobrej zabawy i humoru w wielkiej skrzyni zamknął. Kto rozgniewał hrabiego? I jak otworzyć skrzynię, w której ukryty jest tajemny składnik dobrej zabawy? Tego dowiedzą się dzieci podczas całonocnej zabawy karnawałowej w Loopy's World.

Oparta na fabularnej animacji zabawa karnawałowa z noclegiem odbędzie się 25.02 w Rodzinnym Centrum Rozrywki Loopy's World. Motywem przewodnim będzie przygoda w XVII-wiecznym pałacu bankietowym, gdzie mają miejsce najwspanialsze bale, a magia miesza się z rzeczywistością. Tą pełną tajemnic fabularną zabawę przygotował profesjonalny zespół animatorów. Do udziału w niej zachęcamy dzieci w wieku od 7 do 13 lat.

W programie balu karnawałowego m.in. przewidziano:
animacja fabularna opowiadająca historię zniknięcie Hrabiego Walerego,
bal karnawałowy z tańcami,
zabawa z wykorzystanie wszystkich atrakcji placu,
warsztaty skręcania balonów i tworzenia masek karnawałowych,
poczęstunek w formie szwedzkiego stołu wraz z napojami,
nocne podchody,
pamiątkowe zdjęcia wysłane na maila,
nocleg,
poranna rozgrzewka z maskotkami Loopy's,
śniadanie w niedzielny poranek.

Zaczynamy w sobotę o godz. 20:00. Koniec imprezy i odbiór dzieci zaplanowaliśmy na niedzielę do godz. 10:00. Dodatkowo przy rezerwacji dla trójki lub więcej dzieci skorzystać można z wyjątkowych promocji.

Zapraszamy!

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.