• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Osiemnaste urodziny Miasta Aniołów - gość specjalny Danzel

To już 18 lat odkąd wspólnie zapisujemy karty historii imprezowego Gdańska. Mnóstwo imprez, setki uśmiechniętych twarzy, toastów, wspomnień, nowych znajomości. Tej nocy jako niespodziankę przygotowaliśmy dla Was dobrze znanego klubowej rodzinie DANZELa.

DANZEL
W 2004 roku zadebiutował utworem: Pump It Up. W bardzo krótkim czasie pojawił się na listach przebojów w kilkunastu krajach Europy co dało mu niezwykłą popularność. Na swoim koncie ma 5 milionów sprzedanych singli spośród trzech albumów, z których pochodzą przeboje: Pump it up, You spin me round, My arms keep missing you,Put your hands up in the air czy Jump.
Doceniany, wyróżniany, nagradzany na festiwalach wysokiej rangi, tj. MTV MUSIC AWARDS w Rosji w 2005 roku. W Polsce w 2006 roku na festiwalu ESKA MUSIC AWARDS 2005 otrzymał tytuł najlepszego zagranicznego Artysty. Danzel jest jedną z najważniejszych i barwniejszych postaci muzyki tanecznej, a jego utwory są grane przez DJ-ów na całym świecie.

Patronat:
RMF MAXX
Partnerzy:
WYBRZEŻE GDAŃSK
GLO
OLIWA RESIDENCE

DRESS CODE: SMART CASUAL
REZERWACJE:
klub@miastoaniolow.com.pl
058 768 58 31
504 025 222

Drodzy Goście:
Szanowni Goście, MIASTA ANIOŁÓW przywiązujemy dużą wagę do kreowania odpowiedniej atmosfery, dlatego bardzo dbamy o selekcję na wejściu, która obowiązuje w przypadku każdej rezerwacji.
Pracownik Selekcji ma prawo odmówić wstępu na teren MIASTA ANIOŁÓW bez podania przyczyny.
Door policy has the right to refuse entry to the venue without giving a reason.

Opinie