• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Osada Mikołaja Adventure Park (4 opinie)

Masz już dość codziennej monotonii, obowiązków szkolnych lub zawodowych? Chcesz oderwać się od tego chociaż na moment? A może chcesz zapewnić sobie i swojemu dziecku niezapomniane wrażenia, przy okazji rozwijając kreatywność? Spędź ze swoją rodziną mile i pożytecznie czas! Nie wiesz jak to zrobić? My wiemy! Mamy dla Ciebie magiczną ofertę na grudzień! Dzięki niej zapomnisz chociaż na chwilę o zwykłej codzienności...

Jeśli jesteś zainteresowany naszą propozycją - zapraszamy na moc świątecznych atrakcji do Kolibki Adventure Park Gdynia. Od 1 grudnia rusza "Osada Świętego Mikołaja",gdzie przygotowania do świąt idą pełną parą, również i Wy możecie wziąć w nich udział, zostając jednocześnie pomocnikiem samego Świętego Mikołaja. Nie wierzysz? A jednak...! Gwarantujemy, że po przekroczeniu bramy naszej osady ogarnie Was magicznie świąteczny nastrój.

Osada zawierać będzie mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Porzuć stereotypy, zabawa nie jest tylko dla tych najmłodszych. Teraz całą rodziną możecie zaszaleć w świątecznej fabryce przygotowując aromatyczne pierniki i fantazyjnie ozdobione bombki. Nie zabraknie tu ciekawych zajęć, rozwijających twórczość. Dzieci będą mogły zachwycić się również Gwiazdkowym Kinem Elfów. Brzmi interesująco? I słusznie...

Prawdziwe Święta Bożego Narodzenia nie mogłyby się jednak odbyć bez Bożonarodzeniowej szopki,której również u nas nie zabraknie. Ponadto każdy ochotnik (bez względu na wiek) będzie mógł zwiedzić niesamowicie usytuowane na drzewach,domki Elfów. Gdzie indziej znajdziesz taką atrakcję?

Dla miłośników zwierząt mamy "Małe zoo" - co w nim będzie można zobaczyć? To tajemnica. Jedno jest pewne, Twoje dziecko będzie nim zachwycone!
Kolejną atrakcją, jaką przygotowaliśmy, jest wycieczka na Biegun Północny. Więcej na jej temat na razie zdradzić nie możemy...
Jeśli myślisz, że to już wszystko - jesteś w błędzie. W naszej magicznej Osadzie odwiedzisz tradycyjny dom mieszkańców Laponii, gdzie rozkoszować się będziesz smakiem aromatycznej herbaty.

Przedstawione powyżej atrakcje nie odzwierciedlają w pełni magicznej atmosfery panującej w naszej Osadzie Św. Mikołaja. To i wiele więcej znajdziesz w naszym parku rozrywki już w grudniu. Pamiętaj, święta są tuż tuż , więc pomyśl o niestandardowym, a jakże wspaniałym prezencie dla swojego dziecka... wizyta w naszej Osadzie na pewno nim będzie!

Magia i przygoda jest bliżej niż myślisz! Aby zrealizować swoje dziecięce marzenia, nie musisz udawać się do Laponii, wystarczy że wstąpisz do nas - Kolibki Adventure Park Gdynia. Serdecznie zapraszamy!

Cennik

Oferta Podstawowa
Ceny

Koszyk
Dzieci 25 zł/os.
Dorośli 15 zł/os.

W jej skład wchodzi:
- Spotkanie ze Świętym Mikołajem
- Zwiedzanie zagrody Lapońskiej
- Przygotowywanie ozdób świątecznych w fabryce Świętego Mikołaja
- Świąteczna Szopka
- Gwiazdkowe Kino Elfów

Oferta rozszerzona:
Dzieci 35 zł/os.
Dorośli 25 zł/os.

Pakiet rodzinny:
2+1 69 zł
2+2 95 zł
2+3 120 zł

Za każde dodatkowe dziecko do opcji 2+3 dopłata 20 zł

W jej skład wchodzi:
- Małe ZOO
- Wspinaczka na komin Świętego Mikołaja
- Wycieczka na Biegun Północny
- Zwiedzanie Domków Elfów
- Spotkanie ze Świętym Mikołajem
- Zwiedzanie zagrody Lapońskiej
- Przygotowanie ozdób świątecznych w fabryce Świętego Mikołaja
- Świąteczna szopka
- Gwiazdkowe Kino Elfów

Grupy zorganizowane/klasy
(opieka animatorów Adventure Park)

Oferta podstawowa (2 godziny animacji) 29zł/os.

Oferta rozszerzona (3-4 godziny animacji) 39zł/os.

kiełbaska, pieczywo, sosy, herbata 6 zł/os.
Przejażdżki konne10 zł/os

Opinie (4)

 • byłam 2 lata temu, było super, !!!! (2)

  • 3 5

  • tylko to nie ta sama osada... (1)

   W 2010 r była pani w innej osadzie, w osadzie mikołaja w stajniach marysieńki. To jest firma, która skopiowała ten pomysł i realizuje ją z sztucznymi zwierzętami, jadąc na dobrej opinii poprzedników. Nawet wykupiła tą samą domenę!

   • 1 1

   • nie było sztucznych zwierząt tylko prawdziwe psienifery, zagroda ze zwierzętami też miala żywe organizmy

    więc chyba coś nie tak

    • 2 0

 • Do Gdyńskich dzieci też przyjdzie Mikołaj

  W czwartek 6 grudnia 2012 r. na Placu Kaszubskim odbędą się Gdyńskie Mikołajki 2012". Start o godz. 18.00.

  Mikołaj w asyście elfów i śnieżynek zajedzie wspaniałym, czerwonym wozem bojowym straży pożarnej. Będzie wspólne śpiewanie, występy artystyczne, słodkości dla najmłodszych. Mikołaj wspólnie z prezydentem Wojciechem Szczurkiem odpalą światełka na choince ustawionej w pobliżu ławeczki, na której siedzi zapatrzona w dal para Kaszubów. -
  Wstęp wolny.

  • 0 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.