• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Impreza już się odbyła

Open'er Park - Daria Zawiałow, Paulina Przybysz (1 opinia)

pop

Wydarzenie w ramach

Daria Zawiałow to niezwykle utalentowana, świadoma, bezkompromisowa artystka i jeden z najmocniejszych głosów na polskiej scenie muzycznej. Na scenie jest istnym wulkanem energii z ogromną charyzmą.

W 2017 roku zadebiutowała albumem "A kysz!" i zdobyła dwa Fryderyki w kategoriach Album Roku Alternatywa oraz Fonograficzny Debiut Roku. Dokładnie dwa lata później światło dzienne ujrzał drugi album artystki zatytułowany "Helsinki". Tak jak jego poprzednik, również zyskał status Platynowej Płyty, a sukces przypieczętował Fryderyk w kategorii "Album roku Pop Alternatywny".

pop - koncerty w Trójmieście


Singlami "Kaonashi", "Żółta taksówka" i "Za krótki sen" z Dawidem Podsiadło Daria zapowiada swój 3 album studyjny "Wojny i noce", którego oficjalna koncertowa premiera odbędzie się 22 lipca na Orange Stage!

Paulina Przybysz znana jest z takich składów i wcieleń jak Sistars, Pinnawela, RiTa Pax, Archeo. Dobrze pamięta lata dziewięćdziesiąte i mocno szanuje historie muzyki. Z takim bagażem chętnie nurkuje w nowe brzmienia. Dorastała w busie z kolegami z Sistars i siostrą. Po zawieszeniu działalności zespołu, szybko przeszła do kolejnych projektów. W 2017 powróciła na scenę pod swoim imieniem i nazwiskiem - a jej płyta "Chodź Tu" została nagrodzona Fryderykiem za najlepszy album elektroniczny. "Odwilż" - ostatnia płyta Pauliny, nominowana do Fryderka 2021 - to jej drugi solowy krążek. To klasyczne strumienie świadomości o tematyce społecznej, duchowej, futurystycznej, romantycznej i intymnej stworzone przez artystkę na poddaszu małej pracowni w lesie 2018/2019. Gatunek muzyczny? You name it!

Wejście na koncerty od godziny 18.00.

Opinie (1)

  • Dlaczego nikt nie myśli o okolicznych mieszkańcach którzy są zmuszeni słuchać bardzo głośnej muzyki

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.