• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Open house Gdynia 2022 : Papa D

8. edycja Open House Gdynia opiera się na nostalgicznych powrotach do przeszłości. Najlepszym emocjonalnym wehikułem czasu dla wielu z nas jest muzyka. Znane z młodości piosenki wzruszają, przywołują wspomnienia o pierwszych miłościach, szkolnych sukcesach i porażkach, imprezach urządzanych w tajemnicy przed rodzicami.

Dlatego zaprosiliśmy do udziału w Powrocie do Edenu jeden z zespołów, który dostarczał wielu z Was tych emocji w latach 80. Przed Wami Papa D!

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Papa D to nic innego jak Paweł Stasiak i legenda lat 80., czyli Papa Dance. Zespół ma na swoim koncie przeboje takie jak: Gdzie jest Ola, Monaliza, Kamikadze wróć, Szary wiruje pył, Naj Story, Czarny śnieg, czy Bezimienni.

Kilkukrotni zwycięzcy Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, również i dzisiaj występują na największych imprezach muzycznych w kraju i na świecie. Eska Music Awards, Hity na czasie, Sopot Hit Festiwal to tylko niektóre wydarzenia ubiegłych lat.
Atutem zespołu są koncerty, grają przebojowo i tanecznie, a zarazem gitarowo, a publiczność porywają niezliczoną ilością przebojów.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.