stat
Impreza odwołana
PATRONAT

Open House Gdańsk 2021 - Nowy Port (2 opinie)

Czwarta edycja Open House Gdańsk zaprowadzi nas do dzielnicy o strukturze równie fascynującej, co niejednorodnej. W weekend 24 - 25 kwietnia 2021 roku zakrzykniemy: OH! Nowy Port!, wspólnie odkrywając architektoniczną złożoność dzielnicy i jej zaskakujące oblicza.

cze 22

wtorek, godz. 17.00

Gdańsk,
Wstęp wolny
lip 1

czwartek, godz. 18:00

Gdańsk,
bilety 80 zł
Open House Gdańsk jest częścią międzynarodowego festiwalu Open House Worldwide (www.openhouseworldwide.org). Pierwsza edycja festiwalu OH odbyła się w Londynie w 1992 roku. Aktualnie OH gości w ponad 40 miastach na świecie: Nowy Jork, Dublin, Helsinki, Barcelona, Melbourne, Rzym, Ateny. W 2015 do drużyny miast Open House dołączyła siostrzana Gdynia.

Open House to dwa dni, kiedy otwierane są wybrane przestrzenie publiczne oraz mieszkania prywatne. Festiwal przyciąga rzesze widzów i cieszy się ogromną popularnością na świecie.

Niezwykłość Open House polega również na udziale architektów, projektantów i właścicieli obiektów. To nie tylko budynki o wartości historycznej, ciekawe wnętrza mieszkań prywatnych, ale także, a może przede wszystkim, nowe projekty architektoniczne i urbanistyczne.

www.ohgdansk.org

Festiwal dofinansowany jest ze środków Miasto Gdańsk
Mecenasem Festiwalu jest trójmiejski deweloper Invest Komfort.

Opinie (2)

  • Magiczna dzielnica

    czekam na tę odsłonę z niecierpliwością bo wychowywałam się w Nowym Porcie. Przestrzeń tej dzielnicy i jej zakątki zawsze mnie inspirowały. Brawo dla dewelopera za mecenat nad kolejną edycją świetnego festiwalu.

    • 16 1

  • impreza odwołana !!!

    a tu brak tej informacji: https://www.facebook.com/events/2525862414343447/?active_tab=discussion

    • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.