stat
PATRONAT

Open House Gdańsk 2020 - Nowy Port (1 opinia)

Sytuacja niestety nie sprzyja spotkaniom i dlatego postanowiliśmy przełożyć Festiwal. Jako nową datę wybraliśmy 24-25 kwietnia, wierząc, że wtedy możliwa będzie realizacja wydarzeń w pierwotnie zaplanowanej formie.

w każdy poniedziałek (do 14.06), godz. 18:00

Online
lip 1

czwartek, godz. 18:00

Gdańsk,
bilety 80 zł
Open House Gdańsk jest częścią międzynarodowego festiwalu Open House Worldwide (www.openhouseworldwide.org). Pierwsza edycja festiwalu OH odbyła się w Londynie w 1992 roku. Aktualnie OH gości w ponad 40 miastach na świecie: Nowy Jork, Dublin, Helsinki, Barcelona, Melbourne, Rzym, Ateny. W 2015 do drużyny miast Open House dołączyła siostrzana Gdynia.

Open House to dwa dni, kiedy otwierane są wybrane przestrzenie publiczne oraz mieszkania prywatne. Festiwal przyciąga rzesze widzów i cieszy się ogromną popularnością na świecie.

Niezwykłość Open House polega również na udziale architektów, projektantów i właścicieli obiektów. To nie tylko budynki o wartości historycznej, ciekawe wnętrza mieszkań prywatnych, ale także, a może przede wszystkim, nowe projekty architektoniczne i urbanistyczne.

www.ohgdansk.org

Festiwal dofinansowany jest ze środków Miasto Gdańsk
Mecenasem Festiwalu jest trójmiejski deweloper Invest Komfort.

Opinie (1) 1 zablokowana

  • przełożone

    na 2021

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.