stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

One Night In The Ghetto

Wszyscy mówili Ci, żeby tu nie przychodzić, że nie czeka Cię tu nic dobrego. Złoto zwisające z przerośniętych karków, więzienne dziary wkłuwane w skórę za pomocą tuszu z długopisu i zaostrzonej sprężynki, strzały pistoletu nakładające się na snary i clap, bas mruczący tak nisko jak odpicowany lowrider sunący się wolno zatłoczoną, roztańczoną ulicą.

UWAGA! DJ Deeon nie wystąpi podczas imprezy z powodu złego stanu zdrowia.

muzyka elektroniczna - koncerty w Trójmieście
Mówili Ci, żeby tu nie przychodzić, że nie ma tu nic oprócz skradzionego portfela i kastetu prosto w twarz. Ale Ty wiesz, że tu jest Twoje miejsce, że te buzującej od energii, emocji i muzyki miejsce to Twoje miejsce. Że muzyczne ghetto, przyjmie Cię z otwartymi ramionami. Że jesteś tu u siebie. Witaj w ghetto.

Nikt nie odnalazłby się w tym świecie lepiej niż DTEKK, znany nie tylko z doskonałej selekcji, ale też z organizacji genialnego Up To Date Festival. Oprócz niego na głównej scenie zagra też TOMEK HOAX back2back z DJ DETT, a całości dopełni OG Karo.

Fontanna to trap w najbrudniejszym, najmocniejszym i po prostu najlepszym wydaniu. Wszystko to, co wymyka się jednemu opisowi, rytmy połamane jak Twoja świadomość po tej imprezie, wokale które wgryzają się w duszę raz posmakujesz dymu z fontanny i przepadłeś. Witamy na ławce kupowanej przez Trillmiasto MVZR, Furia i Suchxcki pokażą na co ich stać.

Main:
- DJ Deeon
- Dtekk
- HOAX b2b Dj Dett
- OG KARO

Fountain powered by Trillmiasto
- MVZR
- Furia
- Suchxcki

Muzycznie: Ghetto House / electronica / house / trap / hiphop

Patronat: www.muno.pl, www.trojmiasto.pl

art: Katarzyna Modzelewska

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Przedsprzedaż
    30 zł
Wstęp od 21 lat
*z wyłączeniem studentów

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.