• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

One Night In Sopot pres. Rysy

Dlaczego zawsze tu wracasz? Dlaczego noc, którą możesz spędzić w ciepłym łóżku, z kubkiem herbaty w ręku, kotem na kolanach, psem w nogach, spędzasz właśnie tutaj? Dlaczego zamiast dzień święty święcić, ciągnie Cię do odmiennej świątyni, żeby w hałasie, dymie i ścisku doświadczyć czegoś innego? Dlaczego rezygnujesz z wygód, jedziesz kawał drogi, przedzierasz się przez zimne powietrze, przez deszcz? Czego szukasz? Nie odpowiemy na to pytanie, bo nie znamy odpowiedzi. Ale sami robimy tak co miesiąc. Co tydzień. Co noc. W Niedzielę Wielkanocną na pewno będziesz już po obiedzie z rodziną. Odbębnisz wszystkie spotkania z ciotkami, wujkami, babciami i całym kuzynostwem. Najesz się, może nawet pójdziesz na spacer.

A później możesz w końcu zrobić coś dla siebie. Możesz wdrapać się na muzyczny szczyt, którego ze świecą szukać gdzie indziej. Możesz przyjść do Sfinksa na One Night in Sopot. Na Rysy. Rysy to jeden z najbardziej rozpoznawalnych duetów sceny alternatywnej ostatnich miesięcy; to miks doświadczenia, brawury i niekonwencjonalnego podejścia do muzyki. Ich twórczość to połączenie mrocznych, niepokojących dźwięków z melodiami, które porywają do tańca, dźwiękami, które nie pozwalają ustać w miejscu. Brzmieniem, które potrafi oczarować. W ich muzykę można wsiąknąć, można się w niej zanurzyć jak w ciepłej kąpieli. Nic więc dziwnego, że zawojowali polską scenę muzyczną w tak krótkim czasie. Laureaci Nocnych Marków Aktivista w kategorii Artysta roku 2015, "Top 20 Polskich Płyt" w/g Wyborczej, "Utwór Roku" zdaniem rgltr.pl - te wszystkie nagrody wiele mówią, a jednocześnie nie mówią niczego.

koncerty w Trójmieście


Bo wszystko można usłyszeć w muzyce, podczas ich występu. Główną sceną zawładnie również doskonale znany wszystkim Vacos, który niedawno, na swoich urodzinach pokazał, za co wszyscy tak go kochają. Najnowsze, najświeższe i najlepsze nowe techno przeplata się w jego setach z klasyką, a świetne melodie z rytmem, który nie pozwala ustać w miejscu. Zresztą, czy komukolwiek trzeba przedstawiać tego człowieka? A do tego wszystkiego duet przystojniaków, którzy nieraz zawładnęli sercami nas wszystkich - MiT.

Fontanna jak zawsze będzie dekonstruować tę jedną noc, niszczyć ją ciężkim, połamanym beatem, siekać tempem, po którym łatwo o zadyszkę. Nowe neuro, stare jump upy, i dobre, klasyczne d'n'b zaprezentuje szalona ekipa rezydentów - Twin Prix, Detoxic (który niedawno reprezentował Sfinksa na imprezie w Czechach - Let It Roll Warm Up) Panton oraz Keya. Dlaczego zawsze tu wracasz? Przyjdź i odpowiedź sobie na te pytanie w tę jedną noc - One Night In Sopot.

Przeczytaj także

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.