stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

One Night In Sopot pres. Kas:st live

Klub Sfinks700 prezentuje: One Night In Sopot w/ Kas:st live.

Możesz nie wierzyć, jeśli tego nie widziałeś. Możesz nie wierzyć jeśli tego nie przeżyłaś. Ale łatwo to naprawić. Wystarczy odpowiedzieć na zew, który co miesiąc rozchodzi się po Sopocie. Wystarczy wsłuchać się w nieuchwytne dla większości dzwony, które rozbrzmiewają, gdy w świątyni rozpoczyna się msza. Miarowe dudnienie, które bardziej czuć niż słychać. Zawsze wtedy, gdy nadchodzi ta jedna, jedyna, dziwna noc - One Night in Sopot.

Na głównej scenie wysublimowane, doskonale wyselekcjonowane techno, miarowy rytm obudowany elektronicznym szkieletem od którego iskrzy powietrze. Kas:st, mistrzowie hipnotycznego tempa przeprowadzą Cię przez muzyczną mszę tak, że będziesz chcieć więcej. Doskonałe wyczucie atmosfery i odważna, nietuzinkowa selekcja - nie zejdziesz z parkietu nawet jeśli chcesz. O resztę ceremonii zadba Marboc i Cranz.

Na fontannie trochę spokojniej - eteryczny, pompujący house da odetchnąć na chwilę od kawalkady dźwięków z maina i pozwoli odpłynąć do spokojnej, słonecznej krainy czystej przyjemności.

Możesz mówić, że to nie dla Ciebie, że nie chcesz próbować. Ale możesz też przyjść, i zobaczyć, że to nieprawda. Że ta jedna, jedyna noc czeka na Ciebie tak jak my, co miesiąc na nią.

http://soundcloud.com/kasstechno
http://www.residentadvisor.net/dj/kasst

MAIN ONE NIGHT IN SOPOT
- Kas:st live (Flyance Records)
- Marboc
- Cranz

Fountain:
- Creamer - Tomasz Kramer
- KEMOT
Muzycznie: TECHNO / Tech house / deep / house

Patronat:

Muno.pl
www.muno.pl

Trójmiasto.pl
www.trojmiasto.pl

art: Detoxic

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    29 zł
  • Przedsprzedaż
    25 zł
przedsprzedaż - 25PLN Biletomat.pl - bilety online
w klubie w dzień imprezy - 29PLN

Wstęp od 21 lat
*z wyłączeniem studentów

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.