stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Oliwski Ratusz Kultury gra dla WOŚP (1 opinia)

Po raz pierwszy w Oliwskim Ratuszu Kultury zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy,
a w zasadzie ORK zagra dla WOŚP. Tegoroczny finał jest dedykowany niemowlętom i wyrównywaniu szans w ich ratowaniu! 

 

Program tego dnia wygląda następująco, choć mogą pojawić się drobne zmiany;-) Wstęp na wszystkie poniższe akcje za datek do skarbonki.

Przez cały dzień możecie wrzucać datki do skarbony 
w Tu Można Marzyć , a w zamian dostać pysznego serduszkowego pierniczka ( do wyczerpania zapasów;-) :)


od 14 - 16.00 w Tu Można Marzyć odbędą się warsztaty. Będziecie mogli własnoręcznie wykonać unikatowe serduszko techniką zimnej porcelany. Zapowiada się mnóstwo kreatywnej frajdy. Zapraszamy! Warsztaty poprowadzi dla Was Jakub Zalewski z P.ART
( jeśli będzie nas zbyt dużo, przeniesiemy się na I piętro)


od 16.00-18.00 również w Tu Można Marzyć warsztaty 
z szydełkowania z Elżbietą Rolbiecką, znaną prowadzącą Oliwskiej Akademii Sztuki, na której miejsca na warsztaty kończą się w 5 sekund;-) Powstaną oczywiście orkiestrowe serduszka!


o 19.30 odbędzie się koncert zespołu TKM Sopot. Przybywajcie tłumnie, bo cel szczytny!

CO TO ZNACZY TKM?
Skrót, który przewija się wszędzie, i pewnie nigdzie nie został wytłumaczony. Nie bez powodu. Przewrotność to najbardziej stała cecha charakteru TKM.

Dlatego usłyszycie, że TKM oznacza Towarzystwo Kulinarno-Muzyczne i będzie to prawda. Kilka lat temu, Piotr Łuba wraz z przyjacielem, użyli tego sformułowania dla nazwania spotkań artystycznych, w czasie których się gotowało, jadło, piło, grało i rozmawiało do wczesnych godzin rannych.

Można tez pomyśleć: "Teraz, K...My!" i to też będzie prawda. TKM nie poddaje się nurtom i trendom, ma w głębokim poszanowaniu zasady i utarte szlaki. Dlatego teksty są lekkie, sprośne, zabawne, zaczepne i szczere. A kiedy zechcecie przeczytać je na spokojnie w domu, zobaczycie, że jest w nich drugie, tajemnicze dno.

Gdzie więc leży ta jedna, jedyna prawda? Tam, gdzie będą tego chcieli fani. Możecie być pewni, że jeśli będziecie chcieli przyjść na koncert, którego energia wystrzeli w kosmos razem z Wami, dostaniecie to. Jeśli najdzie Was chęć na muzykę gitarową, taneczną, taka ona będzie. Jeśli przyjdzie moment, że zapragniecie usłyszeć dobrze znane, klasyczne rockandrollowe klimaty, dostaniecie je.

Twórcze Klimaty Muzyczne, Twardy Kawałek Muzyki - dopiszcie swoją historię do TKM, bo po to jesteśmy, by grać koncerty, rozmawiać i cieszyć się muzyką z tymi z Was, którzy zechcą przyjść na nasz koncert. Ktoś kiedyś powiedział o nas, że TKM to "ośmiornica w rozkroku" i to chyba jest najbliżej prawdy. Spodziewajcie się niespodziewanego, bo szukamy tam, gdzie inni nie patrzą i nie lubimy definiować się jednym stylem. Ważne jest dobre granie i dobra energia. Reszta niech spłonie jak hotelowy telewizor wyrzucony przez okno po koncercie.

materiały http://www.tkm.net.pl/
Dodaj zdjęcie

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej klikane (7 dni)