stat

Olivia Star Top - Rodzinne niedziele z LEGO® (5 opinii)

Zapraszamy na rodzinne niedziele z LEGO® w Olivia Star w Gdańsku! W każdą niedzielę w godz. 10:00 - 15:00 dla dużych i małych LEGO®Maniaków organizowana jest specjalna strefa warsztatowa, którą prowadzą pełne pasji i pomysłów animatorki z Brick4Kidz Trójmiasto.

Dzieciaki szaleją z klockami, a rodzice mają okazję do pełnego odprężenia i obserwacji swoich pociech w akcji.Rodzinne niedziele z LEGO® w Gdańsku bilety już w sprzedaży!

Bilety na rodzinne niedziele z LEGO®
Normalny - 18 PLN

Ulgowy - 15 PLN

dzieci powyżej 3 roku życia /na podstawie daty urodzenia/
osoby niepełnosprawne /na podstawie dokumentu potwierdzającego uprawnienia do zniżki/
młodzież ucząca się do 26. roku życia /na podstawie aktualnej legitymacji ucznia/studenta/
seniorzy 65 + /na podstawie dokumentu określającego datę urodzenia/
posiadacze karty dużej rodziny, karty turysty, karty mieszkańca /Gdańsk, Sopot, Gdynia/
Rezydenci OBC /weryfikacja na podstawie karty dostępu/
Specjalny - 0 PLN

dzieci poniżej 3 roku życia /na podstawie daty urodzenia/
opiekunowie osób niepełnosprawnych
Olivia Star w Gdańsku
32 piętro Olivia Star to najwyższy w Polsce północnej, a trzeci w kraju, punkt obserwacyjny, z którego rozpościera się widok na całe Trójmiasto, Zatokę Gdańską aż po półwysep helski. Olivia Star to jednak nie tylko panorama 360 ale cała przestrzeń czasu wolnego z doskonale zaaranżowanymi wnętrzami, ciekawą ofertą gastronomiczną, kulturową i muzyczną. To tutaj, wysoko w chmurach, każdy ma okazję do wytchnienia, pełnego odprężenia i spędzenia czasu w gronie najbliższych.Obiekt jest całoroczny, dostępny 7 dni w tygodniu od 10 do 22, w pełni dostosowany do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych (aktualnie jedyna dostępna przestrzeń widokowa w Trójmieście dla osób z niedowładami ruchowymi) zlokalizowany w sąsiedztwie jednej z najstarszych dzielnic Gdańska - Oliwy, przy osi komunikacyjnej Gdańsk - Gdynia .

Opinie (5)

 • wszystkie bilety wyprzedane do marca włącznie

  dobrze widzę?

  • 0 0

 • dno i 2 metry mułu

  My kupiliśmy i bardzo się rozczarowaliśmy. I nie było problemów z kupieniem biletów nawet 2 dni przed. Strefa lego to ze trzy pudła klocków wyspane na podłogę, ewentualnie jakieś kolorowanki. Mój synek ma w domu większą "strefę lego". Gdyby nie widoki, to można powiedzieć, że kasa wyrzucona w błoto. Nie polecam.

  • 1 0

 • wprowadzacie w błąd

  po co reklamować wydarzenia na które nie ma wstępu ?

  • 0 0

 • Przestańcie się wygłupiać z tymi niby koncerami ,czy dniami z lego tylko po prostu nie kasujcie za wjazd na 32 pietro tak jak to jest na zachodzie nie róbcie z tego kraju ciemnogrodu WSTYD

  • 0 0

 • Byłam zobaczyłam

  Strefa lego to za dużo powiedziane. Restauracja na całym piętrze I wydzielony pokój z klockami gdzie wstęp mają tylko dzieci. Jakies 15 instrukcji postaci do zbudowania i lego d*plo dla najmłodszych na podłodze. Takie coś nie powinno być reklamowane jako wydarzenie. Widoki super kawa smaczna i nie żałuje ale nastawialismy się na coś ciekawszego

  • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.