Impreza już się odbyła

Oldseed & Coldair - after - Recycling Music + Poshit - Anty Dj Zurt De Luxe

 • sobota, 14 sierpnia 2010
 • PapryKA Sopot, Grunwaldzka 11
 • bilety 10 / z kartą free

Relacja z imprezy

Oldseed to Craig Bjerring, kanadyjski singer-songwriter występujący jedynie z towarzyszeniem gitary akustycznej i głosu. Udzielał się w wielu projektach, jednak przez ostatnie 5 lat skupiony był na twórczości własnej, co zaowocowało wydaniem kilku albumów własnym sumptem. Niedawno ukazała się jego kolejna płyta "The Terror", którą artysta już teraz intensywnie promuje w Europie. W sierpniu pojawi się również w Polsce na 5 koncertach, zorganizowanych przez Gingerbread Booking.
http://www.myspace.com/oldseed

Coldair
to solowy projekt sopockiego multiinstrumentalisty Tobiasza Bilińskiego znanego z grupy Kyst. Muzykę cechuje minimalizm i intymny nastrój, wywoływany jedynie za pomocą gitary akustycznej i głosu, choć nieraz z użyciem efektów i gitary elektrycznej. Debiutancka płyta "Persephone" zostanie wydana pod szyldem Gingerbread Records we wrześniu tego roku, na październik i listopad natomiast zaplanowana jest trasa koncertowa promująca album, obejmująca 36 miast europejskich.
http://http://www.myspace.com/coldairmusic

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


NA AFTER OK. 22:00 WSTĘP JEST WOLNY!

Anty - Dj Zurt - jeden z twórców 3miejskiej sceny alternatywnej, założyciel i lider legendarnej grupy Marylin Monroe, pomysłodawca i producent wykonawczy płyty "Klubokawiarnia", rezydent klubu PAPRYKA. Stylistyczny barbarzyńca, łączy w swoich setach oldshoolowy funk z gigolo-elektro, disco z lat 80-tych z 2-stepem, funky-house z Andrzejem Zauchą, breakbeatem, nu-jazzem, i oryginalnym boogaloo z lat 70tych.

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij
 • muzyka alternatywna , projekcje filmowe
  cze 2-28.08

  Gdynia, Gdyńskie Centrum Filmowe
  Kino plenerowe: Lato na Patio
 • muzyka alternatywna , muzyka elektroniczna
  lip 16
  czwartek, g. 19:00
  Gdańsk, Kolonia
  MusicProd