stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Oh Wonder, Youth Novels

Z radością zapraszamy na jedyny polski koncert londyńskiego duetu Oh Wonder. Muzyka Josephine i Anthony'ego to połączenie popu i elektroniki, przywodzące na myśl skojarzenia z najlepszymi nazwami alternatywnego popu.

lis 20

sobota, godz. 18:00

Gdynia,
bilety 99 - 599 zł
Kup bilet
gru 4

sobota, godz. 19:00

Gdańsk,
Kup bilet
Oh Wonder to londyński duet, który szturmem podbił serca nie tylko publiczności, ale też krytyków muzycznych. Muzyka Josephine i Anthony'ego to połączenie popu i elektroniki, przywodzące na myśl skojarzenia z najlepszymi nazwami alternatywnego popu. Jeszcze przed wydaniem debiutanckiego albumu, muzycy przez rok zamieszczali na portalu SoundCloud jedną piosenkę miesięcznie, zdobywając setki tysięcy odtworzeń. Jedenasty singiel, "Landslide", stał się numerem jeden portalu Hype Machine. Dzięki rozgłosowi, jaki muzycy zyskali w sieci, zainteresowała się nimi wytwórnia Republic Records, której nakładem, we wrześniu 2015 roku, ukazał się ich debiutancki album. O muzykach pisał już m.in. "The Guardian", a w ciągu kilku godzin wyprzedały się bilety na ich pierwsze koncerty w największych miastach Europy. Cover ich numeru "All we do" nagrała nawet Ellie Goulding.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Facebook: https://www.facebook.com/ohwondermusic/
Oficjalna strona: http://ohwondermusic.com/


YOUTH NOVELS (support)

Chociaż swoją przygodę z muzyką zaczęliśmy już kilka lat temu, dopiero w wakacje rozpoczęliśmy nagrywanie i tworzenie piosenek na poważnie. Mimo że nie lubimy szufladkować swojej twórczości, najbliżej nam do alternatywy, folku i indie-popu. Inspirujemy się wieloma artystami, ale motywację do grania znajdujemy właściwie wszędzie.

Skład:
Anu - wokal, klawisze, efekty
Emil - gitara, wokal

Facebook: https://www.facebook.com/youthnovelsmusic

Informacja o biletach:

BILETY: 50 zł (limitowana pula) / 59 zł (przedsprzedaż) / 70 zł (w dniu koncertu)

Bilety kolekcjonerskie w limitowanej puli dostępne pod adresem: www.pwevents.pl/pl/bilety,1,363.html

Pozostałe miejsca zakupu:
www.go-ahead.pl, www.pwevents.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn


Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

  • muzyka alternatywna
    paź 21
    czwartek, g. 20:00
    Gdańsk, Drizzly Grizzly
    Bartek Królik