stat
Impreza już się odbyła

#OgrodyDoraco - iluminacja w Parku Oliwskim

Wesprzyj potrzebujących podczas świątecznego spaceru i weź udział w akcja charytatywna w Ogrodach Doraco. Przy okazji trzeciej już odsłony bożonarodzeniowej iluminacji na terenie siedziby Doraco w Gdańsku-Oliwie, firma postanowiła wesprzeć potrzebujących. W dniach 6-24 grudnia zachęca odwiedzających do robienia zdjęć świątecznej aranżacji swoich ogrodów i publikowania ich na Instagramie i Twitterze. W zamian deklaruje przekazanie złotówki za unikalne zdjęcie z #OgrodyDoraco na cel charytatywny.

1 października - 30 listopada 2020

Gdańsk
bilety 10 zł

w każdy czwartek (do 31.12), godz. 12:15, 15:15

Gdańsk, przystanek tramwaju wodnego...
bilety 55 zł
ulgowy 35 zł
Przekazane przez Doraco pieniądze trafią do Fundacji im. Magdaleny, organizacji pożytku publicznego, której celem statutowym jest pomoc osobom w znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Docelowo, zebrane środki trafią do podopiecznych gdańskiego Hospicjum Pomorze Dzieciom, zapewniającego śmiertelnie chorym dzieciom bezpieczny pobyt w rodzinnym domu w ostatnim okresie ich życia.

Warunkiem wsparcia akcji jest publikacja w dniach 6 grudnia - 6 stycznia zdjęcia przedstawiającego świąteczną iluminację ogrodów wokół siedziby firmy przy ul. Opackiej w Gdańsku na publicznym koncie na Twitterze lub Instagramie i opatrzenie go #OgrodyDoraco. Pod uwagę będzie brane maksymalnie jedno zdjęcie opublikowane z każdego konta. Firma Doraco zobowiązała się przekazać złotówkę za każde zdjęcie, do wyczerpania przeznaczonej na ten cel puli 5000 złotych, jednak zastrzegła w regulaminie możliwość zwiększenia tej kwoty

Iluminacje na terenie ogrodów wokół siedziby Doraco można oglądać codziennie, do godziny. Podobnie jak w ubiegłym roku, towarzyszy jej największy w Polsce kalendarz adwentowy, z którego odwiedzający mogą się częstować słodyczami. Nowością są pocztówki ze zdjęciami świątecznej aranżacji okolic dworku Saltzmanna, które można zabrać do domu na pamiątkę lub wysłać bliskim.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

  • pokaz
    paź 18-31
    g. godz., 15:00
    Gdańsk, Teatr Szekspirowski
    Zwiedzanie GTS