stat
Impreza już się odbyła

Ogień Serca - warsztat dla mężczyzn

Zapraszam na warsztat dla mężczyzn Ogień Serca. Podczas zajęć porozmawiamy o byciu Mężczyzną i Męskiej Mocy, o relacjach, o Mamie, Tacie i połączeniu z Przodkami, o tym, czego pragniesz w swoim życiu. Będzie czas na rozmowę w Kręgu, doświadczenia w parach, prowadzone medytacje i głębokie indywidualne prace, także z polem rodowym w formie ustawień rodzinnych.

5 października - 5 grudnia 2020

Gdynia
Wstęp wolny
paź 28

środa, godz. 16:30

Gdynia,
bilety 80 zł
Szukasz połączenia z Męską Mocą? Pragniesz głębokiej zmiany w Twoim Życiu? Marzysz o bliskiej i pełnej miłości relacji?

Na warsztacie pracujemy w kameralnej maks. 10-osobowej grupie. Zapraszam do doświadczenia głębokiej transformacji. Jeśli masz jakieś pytania zapraszam do kontaktu i rozmowy.

Czas trwania warsztatu: 2 dni (3 - 4 października)
sobota 10.00 - 18.00 (z przerwą na obiad w trakcie)
niedziela 9.00 - 17.00 (z przerwą w trakcie)

Zgłoszenia telefoniczne: 508 175 132.

Warsztat prowadzi Rafał Górniak Jestem mężczyzną, ojcem, psychologiem. Prowadząc warsztaty i sesje indywidualne pracuję z emocjami, ciałem i świadomością. Od dziewięciu lat uczestniczę w Kręgach Mężczyzn czerpiących z duchowości rdzennych kultur. Od sześciu lat prowadzę warsztaty dla mężczyzn, w tym warsztaty dla ojców oraz warsztaty uzdrawianie relacji z rodzicami: Spotkanie z Ojcem i Spotkanie z Mamą.

W pracy z ludźmi korzystam z wielu metod i narzędzi rozwoju (z psychoterapii Gestalt, Psychologii Zorientowanej na Proces, ustawień rodzinnych) oraz metod pracy z ciałem - ruchem, tańcem, głosem, dotykiem i duchowych metod uzdrawiania opartych na pracy z energią, śpiewie intuicyjnym, odkrywaniu połączenia z własną Duszą.

Prowadzę indywidualne sesje i warsztaty uzdrawiania relacji z rodzicami, kręgi i warsztaty dla mężczyzn, spotkania i warsztaty o życiu i umieraniu, medytacje Połączenia z Duszą, kręgi śpiewu intuicyjnego oraz warsztaty odkrywania Ścieżki Serca.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.