stat
Impreza już się odbyła

Odstawianie od piersi - warsztaty

  • piątek, 16 października 2020, godz. 20:00
  • Lokalizacja
    Online
  • Bilety
    35

Warsztaty, na które zawsze brakuje miejsc! Zapraszamy Mamy, które chcą z głową odstawić dziecko od piersi!

Wracasz do pracy? Idziesz na studia? Nie chcesz już karmić piersią? Z powodów medycznych musisz zakończyć karmienie piersią?

Kup bilet na PRAKTYCZNE warsztaty prowadzone przez Certyfikowanego Doradcę Laktacyjnego Annę Bulczak, na których wspólnie rozplanujecie jak dopasować karmienie piersią do nowej sytuacji życiowej lub jak zakończyć mleczną przygodę.

Przybliżony program warsztatów: Czy na pewno jesteś gotowa na zakończenie karmienia? Jak przygotować malucha przed odstawieniem od piersi? Jakie mamy sposoby na stopniowe obniżanie laktacji? Na co zwrócić uwagę podczas hamowania laktacji? Jakie problemy możesz napotkać podczas odstawiania Malucha? Jak odstawić dziecko mądrze, żeby nie uniknąć kłopotów z piersiami? Jak podtrzymać silną więź z dzieckiem? Przygotuj się mądrze!

Podczas szkolenia będziesz miała możliwość zadawać pytania na żywo! Warsztaty zostaną przeprowadzone poprzez naszą platformę szkoleniową online. Dostęp do platformy zostanie wysłany 15 minut przed planowanym szkoleniem na adres mailowy. Warsztat będzie dostępny przez 48 godzin po jego zakończeniu - jeśli nie możesz być punktualnie - będziesz mogła obejrzeć go później.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.