stat
Impreza już się odbyła

Odkrywaj kosmos - Dzień Dziecka

Houston, mamy Dzień Dziecka! Gotowi do startu? W tym roku będziemy świętować inaczej niż zwykle! Usiądźcie wygodnie i zapnijcie pasy, bo wyruszamy na podbój kosmicznych przestworzy!
W poniedziałek, 1 czerwca, o godzinie 18:00 Centrum Riviera zaprasza na niezapomniany lot w kosmos w towarzystwie AstroHunters - nieustraszonych kosmicznych podróżników, którzy nie tylko pokażą dzieciom wspaniałości pozaziemskich przestrzeni, ale także zdradzą ich najskrytsze tajemnice!

Lot odbędzie się jako transmisja-online na żywo na profilu facebookowym Centrum Riviera, w wygodnych i bezpiecznych dla każdego warunkach. Zapraszamy dzieci w każdym wieku! Podczas tej niezwykłej podróży dzieciaki odkryją najprawdziwsze kosmiczne cuda, o których nie słyszały nigdy wcześniej - nawet w szkole czy w telewizji! Wszystko to w towarzystwie naszych galaktycznych przewodników - AstroHunters - którzy pokażą nam najciekawsze kosmiczne miejsca, opowiedzą o nich fascynujące historie, a później odpowiedzą także na żywo na pytania małych widzów!

Usiądźcie wygodnie i słuchajcie uważnie! To nie koniec niespodzianek! W czasie lotu AstroHunters zdradzą Wam szczegóły nieziemskiego konkursu z kosmicznymi nagrodami, który przygotowaliśmy specjalnie dla Was!

Nie możecie się już doczekać? My też! Spędźcie razem z nami odlotowy Dzień Dziecka! Rozpoczynamy odliczanie! 3, 2, 1...

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.