stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Odciągnijmy dzieci od komputera

w każdy wtorek (od 13.04 do 04.05.2021), godz. 10:00 - 15:00

Online
bilety 75 zł
maj 7-9

piątek - niedziela

bilety 8 zł
ulgowy 6 zł
Kup bilet
Odciągnijmy dzieci od komputera

Wspólna zabawa to świetny sposób na rodzinny weekend. Jak się dobrze bawić razem? Przy grach planszowych i familijnych. Zapraszamy wszystkich rodziców do nauki w te fascynujące gry i spędzenia czasu razem z dziećmi. To naprawdę wciąga!

Podczas akcji "odciągnijmy dzieci od komputera" pokażemy rodzicom jak grać w planszówki i damy możliwość wspólnego grania w jedne z najlepszych tytułów jakie dotychczas wydano.

Wspólne spędzanie czasu jest najlepszą metodą na budowę dobrych i trwałych relacji. Obecnie wielu rodziców ma bardzo mało czasu dla dzieci, a gdy już go znajdą to często okazuje się, że dziecko woli pograć na komputerze. Dlatego tak ważne jest znalezienie sposobu na wspólne działanie, które będzie interesujące zarówno dla dzieci jak i dla ich rodziców.

Jednym z lepszych pomysłów jest wspólne granie w gry planszowe. Są one nieraz znacznie bardziej wciągające niż gry komputerowe, a przy nich każdy chętnie spędza czas z rodziną, a nie z maszyną.

Co zrobić by dzieci chciały grać z rodzicami? Wystarczy razem zagrać. Są tylko dwa warunki. Rodzic umiejący grać i gra która będzie fascynująca dla niego, a jednocześnie odpowiednia do wieku dziecka. Co będzie najlepsze dla jego dziecka? Właśnie w tym będziemy pomagać. Nie tylko nauczymy grać, ale też pokażemy jak różnorodne i ciekawe są gry planszowe. Można wśród nich znaleźć tytuły na każdy wiek, które w dodatku świetnie wpłyną na rozwój dziecka w różnych dziedzinach, od refleksu po umiejętność negocjacji.

Ważne dla nas jest by nauczyć rodzica grać w grę, w której będzie się świetnie bawił. Grę, w którą może grać również jego dziecko. Wówczas to rodzic będzie inicjatorem świetnej zabawy, to on rozpocznie ciekawą przygodę rodzinną w czasie, której pojawią się struktury przyjaźni rodzic - dziecko. Będzie to początek by być razem, robić coś razem i zrozumieć siebie nawzajem.
Gdy zobaczycie i spróbujecie jak grać w planszówki, to sami z łatwością odciągniecie dzieci od komputera.

Czekamy na Was z grami 16 kwietnia w Auchan w Gdańsku i 17 kwietnia w Auchan w Rumi w godzinach od 10:00 do 18:00. Zapraszamy. Do zobaczenia!

Wstęp wolny.

Organizatorzy akcji: Stanisław Kalicki i Fundacja "Już pomagam"
Sponsorzy: C.H. Auchan Gdańsk, C.H. Port Rumia, Rebel.pl, Trefl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.