• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Od wahadełka do Gwiazd

lip 26-28

piątek - niedziela

Gdańsk,
bilety 85 - 260 zł
ulgowy 64 zł
Kup bilet
sie 23

piątek, godz. 17:00 - 23:59

Wstęp wolny
W dniach od 18 do 20 czerwca (od piątku do niedzieli) w Hali Olivia odbędzie się kolejna edycja Bałtyckich Spotkań i Targów ,,Od Wahadełka do Gwiazd", która jak zwykle zgromadzi wielu ciekawych wykładowców i interesujące stoiska.
Przychodząc na targi będziecie Państwo mieli możliwość kupić produkty niedostępne w Gdańsku jak również porozmawiać z gośćmi, którzy przyjechali z całej Polski jak i z Europy specjalnie do Gdańska.

Specjalnie na 90 jubileuszowe targi przyjedzie z Moskwy sławny i ceniony specjalista od HIPNOZY dr. Aleskander Daniłow.

Przeprowadzi wykład o technikach stosowanych w hipnozie, odbędzie się również
pokaz HIPNOZY!

Po pokazie odbędą się zapisy na jedyny w Polsce tak zaawansowany kurs hipnozy na którym kursanci od poziomu podstawowego aż po zaawansowany będą poznawali wszystkie tajniki hipnozy.

Alicja Rospond przedstawi metody odpromieniowania mieszkań i domów z cieków wodnych.
Będzie udzielała wskazówek jak należy projektować mieszkanie, aby uniknąć negatywnej energii cieków wodnych.
Hitem targów, po raz pierwszy raz w Polsce będą prezentowane - Żele lodowe. Opatentowana formuła, której celem jest uśmierzenie bólu stawów.
Specjalnie na targi przyjedzie Pan prof. dr Leszek Weres. Kosmolog z ponad 30 letnim doświadczeniem zawodowym. Autor wielu publikacji i książek naukowych oraz trafnych przepowiedni politycznych. Wygłosi wykład ,, Polska w XXI wieku!"
Sława Polski Marek Strzałkowski poprowadzi wykład o runach. Zostaną również dokonane zapisy na najbardziej prestiżowy i ceniony w śród specjalistów kurs o runach - I i II stopnia.

Na targach będzie światowej sławy Georg Garbowski - Niemcy. Założyciel Klangakademie Stimmgabeln (Akademia Dźwięku Kamertony) w Worms w Niemczech. Akademia Klangakademie Stimmgabeln jest ośrodkiem międzynarodowym który dystrybuuje narzędzia do kamertonu (posiada na to międzynarodowe certyfikaty) jak również dokonuje zabiegów zdrowotnych dla pacjentów.
Szerzej o technice kamertonu i centrum Klangakademie Stimmgabeln znajduje się poniżej strony.

Na targach będzie K. Ewa Rożek znany psycholog - psychotronik. Przeprowadzi wykład jak odżywianie wpływa na nasze zdrowie oraz o metodzie oczyszczania organizmu metodą dr. Jonasa.

Honorowym gościem targów będzie Grzegorz Ciszak znawca radiestezji i twórca przyrządów radiestezyjnych znanych już w całym świecie pierścieni i znaków atlantów, wahadeł, piramid i odpromienników a również remedii do feng-shui.

Na targach będzie można skorzystać z badania stanu zdrowia przez irydologów i przekonać się co mówi o naszym zdrowiu mapa oka.
Nowością będzie magnetyczna biżuteria bardzo pomocna w odzyskiwaniu zdrowia.
Uwaga !!! - Będzie stoisko ze specjalistyczną aparaturą do zdjęć aury człowieka!
Zdjęcia będzie konsultował Ernest Sokolov - ERSO - Polska.
Miłośnicy oryginalnej biżuterii będą mogli nabyć minerały, piękne wisiory i bransolety oraz pierścionki a również amulety miedzy innymi z kultowego kamienia - Nocy Pustyni z DUBAJU.
Będą również uzdrowiciele Zdzisława Wawrzyniak i Wanda Falczyńska- laureaci pierwszych miejsc w rankingu uzdrowicieli w ogólnopolskim miesięczniku ,,Uzdrawiacz".
Będą goście z Ezo TV - przepowiadać przyszłość z run będzie Akima, a z tarota Amala!
Będą goście z TV 5 - przepowiadać przyszłość będzie Hennrietta!
Zapraszamy do stoisk z naturalnymi suplementami i kosmetykami a również niezwykłymi kamieniami, rzadkimi minerałami z całego świata oraz magiczną biżuterią.

Redakcja IV Wymiaru przywiezie najnowsze wydawnictwa i książki - niedostępne w naszych księgarniach.

Podczas targów można będzie skorzystać z porad wybitnych specjalistów medycyny alternatywnej, zapoznać się z działaniem akupunktury ,akupresury, z astrologią, Feng-Shui, zakupić biżuterię ezoteryczną, kosmetyki naturalne i zioła, ciekawą literaturę oraz można będzie uczestniczyć w bezpłatnych wykładach dla gości targów.
Kto interesuję się swoją przyszłością może skorzystać z porad doradców życiowych i wróżek.
Zapraszamy na 30 wykładów i do wielu handlowo-usługowych stoisk.
Przyjdźcie do nas i spędźcie z nami miło weekend - zapraszamy!
Targi odbywają się w godzinach od 10 do 19.
Bilety w cenie 5 i 7 zł.

Opinie