• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Obywatele Republiki

15 października w Sali Ziemi, znajdującej się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Poznaniu, odbył się premierowy koncert projektu Obywatele Republiki. Po pozytywnym i entuzjastycznym przyjęciu przez widzów OBYWATELE REPUBLIKI ruszają w trasę.

Legendy polskiej sceny muzycznej Zbigniew Krzywański (z projektem Czarno-Białe Ślady) i Leszek Biolik znów zagrają na jednej scenie i zaprezentują piosenki z repertuaru swojego dawnego Zespołu pod nazwą Republika.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Zaśpiewają wyjątkowi wokaliści i wokalistki: Renata Przemyk, Piotr Rogucki i *Błażej Król oraz inni goście specjalni, a akompaniować będą muzycy Zespołu Elements.
W projekcie Czarno-Białe Ślady wystąpi trio Zbigniew Krzywański, Jacek Bończyk i Jakub Nowak.
Piosenki, które usłyszycie, nie są zwyczajne. Są ponadczasowymi perełkami pokazującymi kunszt twórczy Grzegorza Ciechowskiego oraz Zbigniewa Krzywańskiego, Sławomira Ciesielskiego, Leszka Biolika i Pawła Kuczyńskiego.

To niezwykłe opowieści o życiu, miłości, przemijaniu, radościach i smutkach dnia codziennego, ukazującymi również relacje wewnętrzne twórcy i walkę z samym sobą. To także wyjątkowo trafny obraz rzeczywistości, w której powstawały, a jednocześnie zadziwiająca celna diagnoza czasów współczesnych.

Ciechowski jak mało kto w polskiej muzyce zdawał sobie sprawę z wartości rocka jako dziedziny sztuki. Przeszedł długą drogę od ascezy i minimalizmu z legendarnego debiutu płytowego Nowe sytuacje, poprzez socrealistyczną metamorfozę i różnorodność płyty Tak, tak!, aż po nowoczesny i eklektyczny album Masakra. Każdy z etapów jego twórczości (w tym ten realizowany jako Obywatel G.C.) na trwale wpisał się w naszą kulturę.
Kup bilet
lut 6

poniedziałek, godz. 19:00

bilety 60 - 70 zł
Kup bilet
lut 10

piątek, godz. 19:00

bilety 40 zł

Opinie