• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Obudź w sobie życie - spotkania dla kobiet (1 opinia)

W marcu rusza IV edycja ogólnopolskich spotkań dla par starających się o dziecko. Obudź w sobie życie to bezpłatne warsztaty mające na celu zwiększanie świadomości na temat przyczyn i sposobów leczenia niepłodności. Spotkania odbędą się w pięciu miastach w Polsce, również w Gdyni.

Już po raz czwarty kobiety z całej Polski będą mogły bezpłatnie zasięgnąć porad specjalistów z różnych dziedzin, między innymi, ginekologów, andrologów, psychologów, embriologów czy urologów, zgłębić przyczyny niepłodności oraz podzielić się wzajemnymi doświadczeniami - tak, by choć w najmniejszym stopniu zbliżyć się do największego marzenia - poczęcia dziecka.

Obudź w sobie życie - od czego się zaczęło
Pomysł Obudź w sobie życie powstał z potrzeby mówienia o problemie niepłodności otwarcie. Warsztaty to miejsce, gdzie kobiety mogą swobodnie i bez skrępowania dzielić się swoimi historiami i w przyjaznej atmosferze - świecach, muzyce i zdrowych przekąskach uzyskać bezpłatną pomoc profesjonalistów. Pomysłodawczynią spotkań Obudź w sobie życie jest Sylwia Bentkowska, założycielka serwisu NieplodniRazem.pl, która wygrała walkę z niepłodnością.

Link do filmu: www.www.youtube.com

Kluczem do zamkniętego świata niepłodnych kobiet jest moja droga, którą sama przeszłam, walcząc o dziecko. Wiem, co mogą czuć takie kobiety, wiem jakie wsparcie może im pomóc w staraniach o dziecko. Choć nie jestem lekarzem, to doskonale wiem, czego niepłodna kobieta oczekuje od specjalistów i właśnie dlatego na nasze spotkania zapraszam tylko najlepszych ekspertów w tej dziedzinie, którzy potrafią nie tylko w oparciu o swoją fachową wiedzę pomóc kobietom z różnymi przyczynami niepłodności, ale także - a może przede wszystkim - patrzą na niepłodną kobietę nie jak na numerek rejestracyjny i chcą poświęcić jej więcej czasu niż ten potrzebny na wypisanie recepty - mówi Bentkowska.

Niepłodność to choroba społeczna, która według statystyk dotyka 1 na 5 par. Wiąże się zarówno z długotrwałym leczeniem, jak również obciążeniem psychicznym i finansowym. Dlatego dzięki takim spotkaniom, jak Obudź w sobie życie, uczestniczki mają szansę nawiązać kontakt z osobami o podobnych doświadczeniach, pytaniach i wątpliwościach. Uświadomienie sobie, że par starających się o dziecko jest więcej, oswaja z problemem niepłodności.

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach?
Oprócz medycznego wsparcia, wymiany doświadczeń wśród kobiet borykających się z problemem niepłodności, kobiety biorące udział w spotkaniach, uczestniczą także w sesjach z coachami i psychologami niepłodności, a także biorą udział w zajęciach praktycznych z dietetykami, fizjoterapeutami oraz seksuologami.

Spotkania odbywają się w kameralnych grupach, dzięki czemu kobiety czują się swobodnie, chętniej się otwierają, a ich indywidualne problemy są dokładnie analizowane z lekarzami i specjalistami.

Podczas tegorocznych spotkań Obudź w sobie życie uczestniczki będą miały okazję bezpłatnie skonsultować swój przypadek z lekarzami różnych specjalizacji.

Do IV edycji warsztatów Obudź w sobie życie zaproszeni zostali eksperci:
Ginekolodzy:
Anna Cygal
Łukasz Sroka
Tomasz Rokicki
Robert Gizler

Androlog:
Piotr Dzigowski

Embriolog:
Robert Szachoń

Dietetycy:
Adrianna Barczyńska
Agata Juruć

Psycholog:
Dorota Gawlikowska

Informacja o biletach

Żeby zapisać się na spotkanie należy wypełnić formularz znajdujący się w linkach poniżej. Liczba miejsc jest ograniczona.
www.nieplodnirazem.pl/formularz-zgloszeniowy-spotkanie-obudz-zycie-14-04-2018-r-gdynia

Na wszystkie formularze czekamy do czwartku tj. 12 kwietnia 2018 r.

Opinie (1)

 • Fizjoterapeuta uroginekologiczny Poznań

  Przy problemach z płodnością warto skonsultować się z fizjoterapeutą uroginekologicznym
  centrum-kore.pl/o-nas/malgorzata-chochowska-fizjoterapeuta-swarzedz/ W poznaniu i okolicach polecam ten gabinet

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.