stat
Impreza już się odbyła

OSTR | Gdańsk Protokultura - Gniew

Nowa trasa to przede wszystkim duża dawka materiału z najnowszej płyty, ale rzecz jasna nie zabraknie także najpopularniejszych numerów z owocnej dyskografii O.S.T.R. Za oprawę muzyczno - wizualną odpowiada najlepszy w swoim fachu - DJ Haem. Ze względu na ograniczenia w klubie, koncert odbędzie się 350 metrów obok B90 - w Protokultura - Klub Sztuki Alternatywne.

KONCERT PRZEŁOŻONY Z 28 MARCA! WSZYSTKIE BILETY ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ W OBECNEJ FORMIE!

hip-hop - koncerty w Trójmieście


Nie oszukujmy się, nie istnieje siła, która powstrzymałaby Ostrego przed tegoroczną trasą koncertową po premierze albumu "GNIEW". 130 koncertów w ubiegłym roku, 20 lat w jednej, nieprzerwanej trasie koncertowej w kraju i zagranicą.

Stale aktualizowana lista koncertów znajduje się na fanpage'u FB https://www.facebook.com/pg/ostr.tabasko/events/ oraz na http://ostr.pl/.

Podczas koncertu będzie można nabyć płyty z katalogu O.S.T.R. w tym najnowszy album "GNIEW", a także tekstylia, winyle i inne. Szukaj stoiska merch na koncercie! Można płacić kartą

Osoby niepełnoletnie zapraszamy pod opieką dorosłych opiekunów prawnych.

Jednocześnie przypominamy, że na https://www.ostrygniew.pl trwa przedsprzedaż dwupłytowej, limitowanej edycji specjalnej albumu "GNIEW". Uwaga: ta wersja będzie dostępna tylko w przedsprzedaży albo do wyczerpania nakładu! Premiera albumu 27 lutego 2020 r.

Za identyfikację wizualną nowego albumu i trasy koncertowej odpowiada 247 Studio z Trójmiasta z Oskarem OESU Podolskim i Karolem Imiałkowskim na czele. Autorem zdjęć jest Paweł Fabjański.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  69 zł
 • Przedsprzedaż
  49 - 59 zł
Bilety w trzech pulach 49/59/69 złotych
Kup bilet

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • hip-hop
  lis 12
  czwartek, g. 19:00 - 23:00
  Gdańsk, B90
  Białas - H8M5
 • hip-hop
  lis 14
  sobota, g. 20:00
  Gdańsk, Parlament
  KABE