stat
Impreza już się odbyła

Oktoberfest w PG4

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję OKTOBERFEST PG4 w Gdańsku. To 24 dni pełne wyśmienitego piwa, pysznego jedzenia i dobrej zabawy. Nasz Piwowar Johannes uwarzył specjalnie na tę okazję Golden Oktober.

Jest to piwo dolnej fermentacji charakteryzujące się piękną barwą (od ciemnozłotej do pomarańczowej) i niepowtarzalnym smakiem! W pierwszej chwili zaskoczy Was posmak lekko słodowy z delikatnie wyczuwalną nutą chmielu, aromatem w bardzo niskim stopniu słodkim z umiarkowanie wytrawnym finiszem. Ten zrównoważony smak wyostrzy Wasz apetyt i sprawi, że z każdym łykiem będziecie chcieli więcej.

START 17.09 o godz. 18:00 
W planach mamy m.in.:
- odszpuntowanie beczek, 
- muzyka na żywo Kinga Pruś Trio,
- zabawy i konkursy - dla osób, które przyjdą w stroju bawarskim dostaną od nas w prezencie piwo 0,5 l,
- na parterze naszego lokalu będzie rozlewać piwo i zarażać Was swoją pasją do jego warzenia nasz jedyny i niepowtarzalny Piwowar Johannes!

Takie wydarzenie nie może obejść się bez dobrego jedzenia! Na to również się przygotowaliśmy. Nasi szefowie kuchni zaserwują nam trzy nowe, pyszne golonki: 
- GOLONKA KSIĘCIA LUDWIKA, 
- GOLONKA KSIĘŻNEJ TERESY, 
- GOLONKA OKTOBER.

Nie może Was zabraknąć!  
Rezerwacje pod nr tel. 668 215 608

 

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.