stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

O.S.T.R. - Życie po śmierci. Autentycznie

Zapraszamy na O.S.T.R. - Życie po śmierci. Autentycznie. Druga i ostatnia odsłona trasy koncertowej.

Relacja z imprezy

mar 18

piątek, godz. 20:00

bilety 49 - 69 zł
mar 23

środa, godz. 20:00

bilety 89 zł
Kup bilet
Uwaga! Wstęp od lat 18!

hip-hop - koncerty w Trójmieście


Marcowa trasa O.S.T.R. Autentycznie miała szczególny wymiar. Po raz pierwszy, fani artysty mieli możliwość posłuchania utworów z ostatniej studyjnej płyty Życie po śmierci w specjalnie przygotowanych akustycznych aranżacjach.

Ogromny artystyczny i komercyjny sukces trasy (25 wyprzedanych koncertów w 6 miastach) zainspirował Asfalt Records do zorganizowania jesiennej powtórki wydarzenia.

Podczas wykonania nowej odsłony Życia po śmierci, artyście na scenie towarzyszyć będzie ten sam zespół co w marcu: Jakub Krukowski (fortepian/rhodes piano), Sylwia Spodobalska (wiolonczela), Jacek Fedkowicz (kontrabas/gitara basowa), Wojtek Fedkowicz (perkusja), Piotr Jończyk (perkusjonalia). Jedyną zmianą w składzie sekstetu to nowa harfistka - Julia Monkiewicz. Na niektórych koncertach gościnnie pojawi się Basia Pospieszalska (wokal)

Trasa koncertowa odbywa się w ramach współpracy z Hennessy pod hasłem Hennessy Never stop. Never settle. - O.S.T.R. Autentycznie.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.