stat
PATRONAT

O.S.T.R. | Hades| Haos

  • czwartek, 12 sierpnia, godz. 20:00
  • Lokalizacja
  • Bilety
    80
    Kup bilet

HAOS powraca w wielkim stylu. O.S.T.R. i Hades nie próżnowali podczas lockdownu i w grudniu 2020 wydali swój drugi wspólny album. Po kultowej "Psychologii tłumu" i "Czasie dużych przemian" czas na kolejne świetne wydawnictwo!

Album "HAO2" to 15 opowieści z życia. Wszystkie powstały w niezwykłych czasach - w trakcie pandemicznego roku 2020.

hip-hop - koncerty w Trójmieście


Krążek Ostrego i Hadesa po części utrzymany jest w postapokaliptycznej atmosferze, pełnej niepewności, lecz nie brakuje na nim także numerów luźniejszych, dających nadzieję na lepsze jutro.
"HAO2" to album współczesny, selekcja utworów trwała w zasadzie do ostatniej chwili - było z czego wybierać - O.S.T.R. i Hades podczas pracy nad płytą nagrali w sumie ponad 40 kawałków.
Część z nich można usłyszeć na dodatkowej epce, na której znalazły się utwory, którymi artyści po prostu musieli się podzielić ze swoimi słuchaczami.

"HAO2" nie jest tylko powrotem kultowej kooperacji, to przede wszystkim odpowiedź na współczesny świat, to projekt "ku pokrzepieniu serc". Okazja, żeby się o tym przekonać, już wkrótce na koncertach!
Kup bilet
sie 7

sobota, godz. 19:00

Gdańsk, Sopot,
bilety 99 zł

10 - 15 sierpnia 2021

Gdańsk,
bilety 15 - 179 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.