• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

NutkoSfera - CeZik dzieciom

pop

Joł, joł Jowisz! Tymi słowami wita się z Wami jedna z planet naszego Układu Słonecznego...
Aby poznać lepiej duże i Małe ciała niebieskie oraz dowiedzieć się, czemu samolot lata, statek pływa, Słońce świeci a głowa myśli, spotkaj się z nami podczas wyjątkowego koncertu. Zabierz ze sobą uśmiech i dołącz do wspólnej zabawy!

paź 8

niedziela, godz. 20:00

bilety 159, 179, 199 zł
Kup bilet
paź 22

niedziela, godz. 18:30

Gdańsk, Sopot,
bilety 110 - 160 zł
Kup bilet
Nutkosfera to projekt pod kierownictwem CeZika. Za tym pseudonimem kryje się Cezary Nowak. Artysta od dziecka (z małymi przerwami) brzdąka, stuka, buczy, huczy i wyje! Od 2009 roku swoją twórczość publikuje w Internecie. Do tej pory na kanałach You Tube CeZik oraz KlejNuty (sprawdź tutaj: www.youtube.pl/ascezik i tutaj: www.youtube.pl/klejnuty) opublikował kilkadziesiąt filmów. Najpopularniejsze zostały wyświetlone kilkadziesiąt milionów razy. Łącznie materiały CeZika doczekały się ponad 330 000 000 odsłon, co sprawia, że jest jednym z najpopularniejszych polskich twórców działających w sieci.

pop - koncerty w Trójmieście


Pieć lat temu CeZik zmienił obrany kurs. Od tego czasu tworzy kanał internetowy dla dzieci NutkoSfera, gdzie najpopularniejszy jego klip W Układzie Słonecznym ma ponad 100 milionów wyświetleń i wiosną otrzymał status Platynowej Płyty!!! NutkoSfera i DrobNutki to piosenki dla najmłodszych, które mają za zadanie bawić i uczyć. Celem CeZika jest wyrabianie w dzieciach wrażliwości muzycznej, dlatego unika aranżacji biesiadnych czy dyskotekowych. Stara się, aby melodie wpadały w ucho, były proste, ale nie obciachowe. Dba o gust muzyczny dzieci od najmłodszych lat. Jego piosenki zachęcają najmłodszych do wspólnej zabawy, jednocześnie przekazując konkretną wiedzę oraz rozmaite ciekawostki. Kanał NutkoSfera ma już ponad 250 milionów wyświetleń i nadal pędzi niczym Pociąg Elektryczny.

Sprawdź: www.NutkoSfera.pl (jesteśmy też na Instagramie) oraz www.CeZik.com

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  55 zł
 • Bilet ulgowy
  35 zł
Ceny biletów:
35 zł – dzieci (od 0 do 16 lat)
55 zł – dorośli

Opinie