stat
Impreza już się odbyła

Nuclear Divers Tour#3 koncert noworoczny

Zanim zdążycie się pozbierać po sylwestrowym weekendzie, przygotujcie się na poprawiny! Zapraszamy na trzeci przystanek trasy promującej debiutancki krążek Devilsnack - Gamma Mutant.
Z gracją rozpędzonego walca wchodzimy w karnawał niczym nawalony sąsiad, który nad ranem pomylił drzwi i wyrwał cię ze snu.

Imprezę uświetnią:

koncerty w Trójmieście


Dark Side (melodic death metal/metalcore, Gniew)

Zespół założony w 2008 roku, reaktywowany jesienią 2014 i od tego czasu goszczący na niejednej scenie. Siekające jak młockarnia riffy przeplatane spokojniejszymi pasażami i zróżnicowanym wokalem zapewnią niezapomniane doznania w sferze fizycznej i uczuciowej.
Na koncie mają dwa wydawnictwa: nagrany w 2016 roku debiut "prosto w oczy" oraz tegoroczny krążek zatytułowany "upadek".
https://www.facebook.com/darksidepoland/

Above the Life (progressive metalcore, Gdańsk)

Pojawili się w 2017 roku prezentując współczesne spojrzenie na porastające rdzą zwały cięższych odmian metalu. Dekadencki obraz gdzie złość przeplata się z żalem i zrezygnowaniem. Ciężka machina tocząca się powoli na zatracenie, napędzana potężnymi i paliwożernymi silnikami diesla.
https://www.facebook.com/AboveTheLife/

Devilsnack (groove metal, Trójmiasto)

Na scenie od 2017 roku. Zespół wyhodowany na gruzach kilku trójmiejskich grup. Wybuchowa mieszanka ognia z wódą podsycana siłą wyrazu globalnej katastrofy ekologicznej. Całość okraszona klasycznym zacięciem słuchanej na walkmanie muzyki lat 90.
W lipcu 2019 roku na światło dzienne wyszedł pierwszy studyjny materiał - EP "Gamma Mutant".
https://www.facebook.com/devilsnackPL/
www.devilsnack.pl

klip promocyjny imprezy:
https://www.youtube.com/watch?v=qt9DXsqFp10

Szczegóły aktualizowane na bieżąco na facebooku.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.