stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Nowe idzie od morza x 100cznia: Stefan Wesołowski DJ set

 • środa, 25 lipca,
  godz. 20:00
 • 100cznia
  Gdańsk, ks. Jerzego Popiełuszki 5 (Stocznia Gdańska)  mapa
 • wstęp wolny

Nowe idzie od morza już drugi raz zaprasza na serię koncertów do niezwykłej przestrzeni 100cznia, która znajduje się na terenach postoczniowych. W siódmej odsłonie cyklu wystąpi The Fruitcakes."Z przykrością informujemy, że z powodów zdrowotnych jednego członka zespołu, zespół The Fruitcakes nie zagra w środę, 25 lipca w 100cznia. Kwartet jest zmuszony odwołać swoją całą wakacyjną trasę koncertową.

Zapraszamy jednak tego dnia do 100cznia - specjalny set djski zagra muzyk i kompozytor Stefan Wesołowski! Zaczynamy o 20!"

Stefan Wesołowski to kompozytor, skrzypek, producent muzyczny związany z amerykańską wytwórnią płytową Important Records, francuską Ici D'ailleurs i brytyjskim publisherem Mute Song. Absolwent Academie Musicale de Villecroze, ma na swoim koncie trzy autorskie albumy: Kompleta (2008), Liebestod (2013) oraz Rite Of The End (2017). Ten ostatni, wydany wspólnym nakładem Mute Song i Ici D'ailleurs, został wybrany Płytą Roku 2017 przez Gazetę Wyborczą. W tym samym roku otrzymał także nagrodę Splendor Gedanensis.

100cznia to projekt kulturalny, który przenosi na trójmiejski grunt miejsca, jakie znamy z dużych europejskich miast. Za pomocą kontenerów cargo na terenie Stoczni Gdańskiej powstał ekosystem, który przyciąga połączeniem artystycznego nieładu, mocą kulturalnych wydarzeń, dobrą jakością jedzenia i niezobowiązującą atmosferą. To okazja aby wpaść na kawę, lunch, drinka, rodzinny piknik, spacer, rowerową wycieczkę, spontaniczne spotkanie, grubą potańcówkę i i powolne chillowanie. Wszystko w sercu postindustrialnego krajobrazu, minutę piechotą od stacji SKM Stocznia i kilka minut samochodem/ rowerem od Starego Miasta.

Przeczytaj także

Zwierzęta Morza Bałtyckiego - wystawa

26 września - 31 października 2018, godz. 09:00 - 19:00

Wstęp wolny
Jazz Jam Session& Koncert jazz

w każdą sobotę (do 30.11), godz. 19:00

Sopot,
Wstęp wolny
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij
 • folk / etno / world , muzyka alternatywna , muzyka elektroniczna
  wrz 28
  piątek, g. 19.00
  Oliwski Ratusz Kultury, Gdańsk
 • ciężkie brzmienia , muzyka alternatywna , muzyka elektroniczna
  wrz 29
  sobota, g. 22:00
  Ziemia, Gdańsk

Najczęściej klikane (7 dni)