stat
Impreza już się odbyła

Nowa polska piosenka: drobne niepokoje

Ile to już razy SPATiF był wietrzony? Tym razem wpuszczamy świeże, muzyczne powietrze. NOWA POLSKA PIOSENKA to nowy cykl 7 koncertów, w ramach których wystąpią młodzi wykonawcy, prezentujący bardzo przebojowe piosenki.

Starzy bywalcy niejedno już u nas widzieli i słyszeli, ale dla młodszej publiczności, która też przecież kiedyś będzie starsza, mamy też bonus. Będzie nim karta do SPATiF-u. Otrzyma ją każdy, kto zdąży kupić bilet w pierwszej puli. Liczba zawsze będzie limitowana.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Młodość, przyszłość, historia, Sopot Stayin' Alive!
Podcast o Nowej Polskiej Piosence: https://soundrive.pl/article/1909/nowa-polska-piosenka


21.10 wystąpi duet Drobne Niepokoje.
Kawałek Kulki, Żółte Kalendarze, Orzeł i Reszka, Drekoty Wojciech Brożek i Magda Turłaj tworzyli już pod wieloma szyldami, ale niedawno postanowili wymyślić jeszcze jeden, Drobne Niepokoje. Jest to nowy zespół z legendarnej gorzowskiej sceny. Po rożnych burzliwych perypetiach Wojciech Brożek i Magda Turłaj wracają na scenę jako duet z nowym przebojowo-nostalgicznym materiałem, który jak mówią pierwsi słuchacze wchodzi mocno. Zespół obecnie komponuje piosenki na kolejny w swojej karierze debiutancki album, który ukaże się jesienią tego lub wiosną przyszłego roku.

Organizatorzy cyklu: SPATiF i Soundrive.pl

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    30 - 40 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.