• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Nowa Polska Piosenka: Róża

Ile to już razy SPATiF był wietrzony? Tym razem wpuszczamy świeże, muzyczne powietrze. NOWA POLSKA PIOSENKA to nowy cykl 7 koncertów, w ramach których wystąpią młodzi wykonawcy, prezentujący bardzo przebojowe piosenki.

17.02.22 - Róża
17.03.22 - Syndrom Paryski
21.04.22 - Cudowne Lata

blues / soul - koncerty w Trójmieście


Starzy bywalcy niejedno już u nas widzieli i słyszeli, ale dla młodszej publiczności, która też przecież kiedyś będzie starsza, mamy też bonus. Będzie nim karta do SPATiF-u. Otrzyma ją każdy, kto zdąży kupić bilet w pierwszej puli. Liczba zawsze będzie limitowana. Cena biletów na wszystkie koncerty to 30 zł. W dniu koncertu 40 zł.

Młodość, przyszłość, historia, Sopot Stayin' Alive!

Różę tworzy trio Małgorzata Penkalla, Szymon Lechowicz i Kamil Hordyniec, znani z takich zespołów jak Enchanted Hunters, Sorja Morja i Wilga. Ich muzykę charakteryzuje przebojowość, synthpopowo-rockowy klimat i intrygujące, inteligentne teksty, które można wieszać na ścianach czy umieszczać w kolażach.

4 lutego ukaże się, zapowiadana kilkoma singlami, debiutancka płyta zespołu Bu! (Asfalt Records). W piosenkach o miłości i związkach przebijają się echa kolejnych kryzysów społecznych.

Organizatorzy cyklu: SPATiF i Soundrive.pl

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.