• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Nocny spacer na nietoperze

Zapraszamy na wyjątkowy przyrodniczy i nocny spacer - na nietoperze! Dla wielu to nadal tajemnicze zwierzęta. Wiele może Cię zaskoczyć... Tego wieczora wpadniesz pod opiekuńcze skrzydła... chiropterologa - Ani Zapart. Z niezwykłą pasją opowie Ci, dlaczego nietoperze są tak bardzo pożyteczne, jak się orientują w terenie, czemu niesłuszne niektóry się ich boją. Dowiesz się, kiedy najłatwiej je zaobserwować i jak robić to bez bez szkody dla tych zwierząt.

gru 14

czwartek, godz. 18:00

Gdańsk, ul. Fahrenheita 3 Hotel...
Wstęp wolny
Jak myślisz, czy nietoperze to głodomory? Ciekawe, komarów mogą zjeść? Wiesz. co zrobić, gdy spotkasz nietoperza, któremu trzeba pomóc. Zobaczysz też sprzęt naukowy do badań tych zwierząt i dzięki jednemu z nich usłyszysz latające w pobliżu osobniki! Tak, usłyszysz, bo większość gatunków jest niesłyszalna dla ludzkiego ucha.

Zapraszamy osoby indywidualne, małe zorganizowane grypy i rodziny - w tym z dziećmi od lat 8. Grupa 15-20 os. Koniec spaceru przewidziany na godz. 22:00.
KONIECZNE ZAPISY!
Kontakt: ewelina.kurach@sowy.sos.pl
PODAJ: imię i nazwisko, nr tel. kontaktowego a w przypadku dzieci ich wiek. Potwierdzimy wpisanie na listę.


W przypadku niesprzyjającej pogody lub innych niezależnych od nas przyczyn, zastrzegamy możliwość zmiany terminu spaceru.

ZABIERZ ZE SOBĄ: latarkę, terenowe obuwie i odzież dostosowaną do pogody, prowiant. Pamiętaj, że wieczory ą coraz chłodniejsze, zwłaszcza w lesie.

Spotkanie odbywa się w ramach II edycji projektu "Przyroda jest w Sopocie!" dofinansowanego ze środków własnych Stowarzyszenia i dotacji Urzędu Miasta w Sopocie.

REGULAMIN:
1. Udział możliwy tylko po rejestracji i potwierdzeniu przez Organizatora. W przypadku rezygnacji uczestnik zobowiązany jest do poinformowania o tym Organizatora aby ten mógł zaprosić osoby z listy rezerwowej.
2. Spotkanie jest bezpłatne i zaplanowane dla grupy 15-20 os.
3. Koordynatorem projektu jest Ewelina Kurach, kontakt: Ewelina Kurach@sowy.sos.pl
4. Uczestnicy w trakcie warsztatu chiropterologicznego poproszeni zostaną o wpisanie się na listę obecności (imię i nazwisko) w celu udokumentowania udziału w projekcie.
5. Partnerem medialnym jest Sopocki Portal Miejski eSOPOT

Informacja o biletach

KONIECZNE ZAPISY!
Kontakt: ewelina.kurach@sowy.sos.pl
PODAJ: imię i nazwisko, nr tel. kontaktowego a w przypadku dzieci ich wiek. Potwierdzimy wpisanie na listę.

Opinie