stat
Impreza już się odbyła

Nocny rejs galarem po stoczniach

Rejs po stoczniach jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz jakie statki zobaczysz. To jedyny taki rejs w Polsce. Rozpoczynamy oraz kończymy rejs na Przystani Galar Gdański - na terenach byłej Stoczni Gdańskiej a obecnie ponownie Stoczni Cesarskiej, gdzie w czasie II Wojny Światowej kwitła budowa łodzi podwodnych. Odkryjemy niedostępne od ponad 170 lat dla mieszkańców i turystów tereny stoczniowe.

w każdą środę (do 31.05.2022), godz. 19:00

Gdańsk, ul. Konrada Leczkowa 27
Wstęp wolny
Opłyniemy Wyspę Ostrów, na której zlokalizowane są m.in.:
Stocznia Gdańsk, Gdańska Stocznia Remontowa, po drodze zobaczymy stocznie Remontową Shipbuilding, stocznie jachtową Sunreef oraz stocznie Safe. Doki pływające, żurawie, pochylnie, ogromne pontony, różne specjalistyczne jednostki a to wszystko pod osłoną nocy przy setkach lampek rozświetlających stocznie. Ścisłe tereny stoczniowe można zobaczyć tylko z perspektywy wody. • Podczas rejsu opowiadane są informacje o stoczni, zapewniamy koc, wodę butelkowaną, kameralną atmosferę i niezapomniane widoki.

 • Rejs trwa 50-60 minut, bądź 10 minut przed rejsem. Ubierz się odpowiednia do pogody, łódź jest otwarta, dzięki czemu jest pełen widok.

 • Ilość miejsc ograniczona (12), cena 60zł/os.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  60 zł
Ilość miejsc ograniczona (12).

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • w plenerze , wystawa
  lis 27-21.12

  Gdańsk
  60 LAT LOT-u - wystawa
 • folk / etno / world , festiwal muzyczny , w plenerze
  lip'22 14-16
  czwartek - sobota
  Gdynia, Park Kolibki w Orłowie
  Globaltica 2022