stat
Impreza już się odbyła

Nocny Kochanek (1 opinia)

Stosunkowo Udana Trasa to seria koncertów, promująca album "Stosunki Międzynarodowe". Album, którego głównym zadaniem jest skupienie uwagi słuchaczy na tekstach. Na płycie znajduje się 9 utworów oryginalnie wykonywanych przez znane zespoły hardrockowe i heavymetalowe, których warstwa liryczna, a przy okazji muzyczna, całkiem dobrze wpisują się w konwencję Nocnego Kochanka.
Teksty zostały przetłumaczone na język polski w taki sposób, aby zachować ich pierwotny przekaz, a jednocześnie nadać im parodystyczny styl Nocnego Kochanka.

Relacja z imprezy

Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych..! Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.
Dzieciaki do 10. roku życia wchodzą za darmo - pod opieką jednego z rodziców, posiadającego ważny bilet wstępu na koncert!

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


BRUKLIN
Nowi rockowi gwiazdorzy z Łodzi tak zapowiedziano powstały w 2018 roku w tym mieście zespół Bruklin w jednym z lokalnych programów. Sami o sobie piszą tak: "Tam, gdzie tętno sekcji jest zawsze podwyższone, a tkanka gitar wyraźna i mięsista, gdzie słowa niosą więcej niż dźwięk, tam jest Bruklin".

Harmonogram:
18:00 - BRAMKA
19:00 - 19:45 - BRUKLIN
20:15 - 21:45 - NOCNY KOCHANEK

Centralną postacią kwintetu jest wokalista i autor tekstów Bartłomiej Makrocki. Wraz z nim Bruklin tworzą: Rafał Napieralski (gitara), Dawid Rudzki (gitara), Jarosław Maciaszek (gitara basowa) i Tomasz Adamczyk (perkusja). Choć Bruklin nie ma dużego stażu na scenie, zdążył już wygrać parę przeglądów zespołów rockowych, a także wystąpić na festiwalu Pol'and'Rock. Zespół świetnie łączy rasowego gitarowego rocka z ciekawym przekazem w tekstach, które Makrocki trafnie określa jako "miejską poetykę".

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  79 zł
 • Przedsprzedaż
  69 zł
Bilety dostępne tylko w sprzedaży online: 69 PLN przedsprzedaż / 79 PLN w dniu koncertu.

Opinie (1) 1 zablokowana

 • Kicha i grafomania

  ..."opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych..! " a są inne?
  Ten zespół to mizeria mizerii.

  • 2 6

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.