stat

Nocny Kochanek (2 opinie)

Druga część "Trasy w Ciemność" to wycieczka po Polsce i Europie, promująca trzeci album Nocnego Kochanka. Do zobaczenia!

Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut... ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych! Wykorzystując humor, który bazuje często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem. "Randka w Ciemność" to trzeci studyjny album kapeli. Grupa prezentuje kolejną porcję humoru w warstwie lirycznej, tym razem skupiając się głównie na relacjach damsko-męskich. Muzycznie płyta inspirowana jest ikonami gatunku, takimi jak: Iron Maiden, Metallica, Blind Guardian czy Manowar. Autorem ilustracji jest ponownie Robert Adler. "Randka w Ciemność" to jego czwarta okładka wykonana dla zespołu.

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


www.facebook.com/nocnykochanek
www.youtube.com/c/NocnyKochanek
www.nocnykochanek.pl

ERELES
Zespół Niespokojnych Nóg, trzech muzyków Kabanosa, formacji rozpoznawalnej w całym kraju. Wieloletnie doświadczenie sceniczne, miłość do muzyki, wspólna pasja, przyjaźń i ciężka praca sprawiły, że artyści zagrali na największych festiwalach w Polsce. Jednym z wielu sukcesów jest Złoty Bączek Przystanku Woodstock, czyli Nagroda Publiczności za najlepszy koncert.Ereles zaistniał w 2018 roku, wydając swoją debiutancką płytę pt. "Krok Odwagi" oraz występując po raz pierwszy przed publicznością. Od tego czasu grupa zagrała już kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce, zdobywając pokaźną grupę fanów i występując u boku m.in. Farben Lehre, The Analogs, Nocnego Kochanka czy Closterkellera. Album miał premierę w marcu 2018 roku i otrzymał pozytywne recenzje w publikacjach prasowych (m.in. "Teraz Rock") oraz na portalach internetowych. Muzyka zespołu to rock/grunge. Teksty są szeroką obserwacją świata i człowieka, a wszystko napisane pod wpływem emocji, prosto z serca i w języku polskim. Nominowani w dwóch kategoriach Antyradia: "Płyta Rocku 2018" oraz "Przebój Rocku 2018". Wyróżnieni przez "Teraz Rock" w rankingu Teraz Najlepsi 2018, w kategorii "Nadzieja Tu".

Skład zespołu:
Arkadiusz "Lodzia" Grochowski (śpiew, gitara)
Damian "Fons" Biernacki (bas)
Marcin "Wicia" Dudzicki (perkusja)

https://www.facebook.com/erelesband/
https://www.youtube.com/c/ERELES
https://www.ereles.pl/

19:00 - bramka
20:00 - Ereles
21:00 - Nocny Kochanek

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  50-60 zł
https://goout.net/pl/bilety/nocny-kochanek/rpse/

Opinie (2) 1 zablokowana

 • Nie róbcie sobie jaj. NK i ciężkie brzmiania? Przecież to Disco Polo jest (1)

  • 3 3

  • ?

   To jest przecie czarna czerń!

   • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.