• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Nocne zwiedzanie Żurawia M3

Nie lada gratka dla Nocnych Marków i Miłośników widoków z wysoka! Specjalnie dla Was, w sobotę 18 maja, organizujemy wieczorne wejścia na Żuraw M3! Jeśli macie ochotę podziwiać przepiękny widok na tereny stoczniowe, stare miasto i Zatokę Gdańską, zapraszamy Was w najbliższą sobotę, 18 maja 2019 na wieczorne zwiedzania ŻURAWIA M3!

gru 21

czwartek, godz. 16:20

Gdańsk Główny, Długa 12, Dom Uphagena
bilety 40 zł
Organizujemy dla Was trzy wejścia:
-o godz. 19:00
-o godz. 20:00
-o godz. 20:30

Poniżej znajduje się link do strony, z możliwością zakupu biletów na daną godzinę wejścia. Przed zakupem prosimy zapoznać się z regulaminem, znajdującej się na tej stronie:
https://zuraw-m3.evenea.pl/

W jednym wejściu może uczestniczyć maksymalnie 15 osób. Czas trwania zwiedzania to około 30 minut. Ilość miejsc ograniczona.

Oprócz wejść wieczornych, istnieje możliwość zakupu biletów na wejścia dzienne w sobotę 18 maja oraz niedzielę 19 maja.

Żuraw M3 usytuowany jest na Nabrzeżu Wyposażeniowym i Nabrzeżu Poremontowym, przy ulicy Wyposażeniowców, znajdującej się w sąsiedztwie dawnego wydziału montażu silników S-5, Zakładu Budowy Silników Stoczni Gdańskiej im. Lenina w latach 1962 92.
Można do niego dotrzeć od strony Europejskiego Centrum Solidarności idąc Drogą Wolności.
#zurawm3 #m360 #widoknastoczni

Operatorem Żurawia M3 oraz platformy widokowej jest Fundacja Społecznie Bezpieczni z Gdańska. Właścicielem Żurawia M3 jest Stocznia Cesarska Development.

https://evenea.pl/imprezy/sport-i-rekreacja/gdansk/wejscie-na-zuraw-m3-stocznia-cesarska-224570/

Opinie