stat
Impreza już się odbyła

Noc Muzeów

"Legenda trwa" - pod takim hasłem organizujemy tegoroczną Noc Muzeów w Salonie Toyota Walder w Rumi. W trakcie niesamowitego wydarzenia ukażemy legendarne modele, takie jak: Hilux, Land Cruiser oraz Corolla.To jednak nie wszystko! Jako firma świadoma ekologicznie, pionier we wprowadzaniu technologii hybrydowych, ukażemy pozytywny wpływ jaki ma na środowisko użytkowanie pojazdów o napędzie hybrydowym.

Wystawa będzie miała miejsce w salonie Toyota Walder w Rumi, przy ulicy Jana III Sobieskiego 28. Rozpocznie się w sobotę 19 maja o godzinie 19.00 i potrwa do godziny 01.00 nad ranem.

W tym czasie, odwiedzający salon w Rumi, zostaną przeniesieni do odległego kraju "Kwitnącej wiśni", skąd pochodzą najbardziej zaawansowane technologicznie pojazdy o napędzie hybrydowym. Kulturę Japonii przybliżą nam między innymi niesamowite smaki oraz pokazy sztuk walki.

Partnerzy naszej akcji:
Instytut Urody Marzena Olszewska, który zaprasza na nieodpłatne zabiegi kosmetyczne

Hito Sushi & Thai Restaurant, który zapewni nam pyszny catering.

Niesamowity pokaz sztuk walki zorganizuje Aikido Gdynia Ikigai Dojo

Czeka na Was także szereg konkursów z wiedzy o marce Toyota oraz pojazdach hybrydowych. Wśród nagród między innymi weekend z wybraną hybrydą z pełnym bakiem!

Przeczytaj także

Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najczęściej klikane (7 dni)