stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

No Saints - koncert premierowy płyty "Jestem" (2 opinie)

Serdecznie zapraszamy do Zatoki Sztuki w Sopocie, 6 stycznia 2019 r. na godz.18.00. Podczas koncertu usłyszymy premierowe wykonania utworów oraz covery amerykańskiej muzyki gospel. Nie zabraknie też świątecznych niespodzianek.

Chór No Saints to inicjatywa stworzona przez muzyków, których połączyła wspólna pasja do muzyki gospel. Prowadzony jest przez dyrygentkę Karolinę Adamiak-Pruś. W skład chóru wchodzą trójmiejscy muzycy, w tym również absolwenci gdańskiej Akademii Muzycznej. Ich rzetelne próby przełożyły się na udział w wielu koncertach organizowanych na terenie Trójmiasta i kraju, m.in. koncert z cyklu "Jazz i piosenka" w Oliwskim Ratuszu Kultury w Gdańsku, koncert dla Jana Pawła II organizowany we współpracy z GAK w Gdańsku, jak również występy gościnne podczas festiwalu Sopot Hit Festiwal u boku zespołu Ira i festiwalu Męskie Granie wraz z Ralphem Kamińskim. W grudniu 2016 roku wydali pierwszą płytę z kolędami i piosenkami świątecznymi "Ten jeden dzień" nakładem BCD Records. No Saints śpiewają i koncertują w Trójmieście już czwarty rok. Szereg doświadczeń skłonił chór do wydania autorskiej płyty.

gospel - koncerty w Trójmieście


Płyta "Jestem" to pomysł na promocję muzyki chrześcijańskiej z pozytywnym przesłaniem, jak również zdolnych młodych muzyków z Trójmiasta. Na debiutanckiej płycie pojawiły się utwory w ciekawych aranżacjach, napisane przez naszych chórzystów Kingę Pruś, Karolinę Adamiak-Pruś, Sarę i Krzysztofa Kaczmarek i Gabrielę Janusz-Ziębę. Płyta wydana została nakładem wytwórni Soliton, a patronat medialny objęły trójmiasto.pl i Radio Gdańsk. Projekt zrealizowano ze środków Miasta Gdańska w ramach Stypendium Kulturalnego Miasta Gdańska.

Chórzystom towarzyszyć będzie zespół w składzie Arkadiusz Krawiel (instrumenty klawiszowe), Paul Rutschka (gitara basowa), Grzegorz Lewandowski (perkusja), Mateusz Tomczak (gitara).

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    25 zł
Bilety dostępne są na stronie https://nosaints.evenea.pl/

Opinie (2)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.