stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Niemoc i uczestnicy warsztatów

Koncert Niemocy, a także koncerty uczestników warsztatów to niezwykła inicjatywa. Z jednej strony na scenie pojawi się reprezentacja polskiej elektroniki skąpanej w new wave i post-punku. Z drugiej wystąpi grupa uczniów Stendka (LASY), która przez kilka miesięcy pod jego okiem poznawała tajniki programu Ableton.

bilety 25 zł
przedsprzedaż 20 zł

Koncert Semestralny Empire Music School

cze 1

sobota, godz. 17:00 - 19:00

Gdańsk, Opata Jacka Rybińskiego 25,...
bilety 5 zł
Czas na test. 10 listopada uczestnicy warsztatów dobrani w duety zaprezentują swoją twórczość. Czy w kilka miesięcy da się opanować Ableton na tyle, aby tworzyć interesującą muzykę? Czy dla uczestników będzie to pierwszy nieśmiały krok w stronę kariery? Czy uda się przełożyć muzyczne inspiracje na własną twórczość? Od trapów po softelectro, od Tima Heckera po Moderat? Przekonajcie się sami już 10 listopada w Stacja Orunia.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


W dodatku dzięki uprzejmości firm Korg i Alesis do waszej dyspozycji i testów będą syntezatory i urządzenia midi tych firm!

Podczas koncertu będą prowadzone zapisy na kolejną edycję warsztatów.

Niemoc /live band/


Niemoc to zjawiskowe elektroniczno-gitarowe trio z Zielonej Góry, znakomite połączenie sennej, lekko egzotycznej atmosfery z wyraźnymi wpływami new wave'u i post-punka. Istniejący niespełna cztery lata zespół już zdążył namieszać na rodzimej scenie. Koncertował m.in. na festiwalu Opener, Tauron Nowa Muzyka Festiwal, Spring Break, Sziget, OFF Festival, Nowych Horyzontach czy Domoffonie. Od powstania w 2014 roku, zespół konsekwentnie buduje swój katalog, ich EPki opublikowały m.in. Father And Sons Records And Tapes, Brennnessel czy MOST. To jednak przede wszystkim koncerty stały się mocą napędową zespołu. Instrumentalne, taneczne formy przysporzyły Niemocy fanów zarówno wśród amatorów gitarowych brzmień, jak i publiki klubowej. W sieci można znaleźć sesje nagrywane m.in. dla Boiler Room, Sofar Sounds czy Pegaza. Ostatnio muzykę Niemocy można było usłyszeć w serialu "Ultraviolet" produkcji AXN, a obecnie zespół nagrywa pierwszą płytę długogrającą, która ukaże się w 2018 roku.

Maciej Stendek /LASY/

Stendek to jeden z najbardziej rozpoznawalnych trójmiejskich twórców muzyki elektronicznej. Do tej pory wystąpił między innymi na festiwalach takich jak Open´er, Selector Festival w Krakowie, Plateaux Festival w Toruniu, Ambient Festival w Gorlicach, Digitalia w Szczecinie czy Festiwalu Ambientalnym we Wrocławiu. Supportował artystów takich jak Nosaj Thing, Squarepusher, Dookoom, oOoOO, Murcof, Tim Hecker, Biosphere, Booka Shade oraz Boys Noize. Jest producentem nagrodzonej Fryderykiem 2017 dla najlepszego albumu elektronicznego najnowszej płyty Reni Jusis - BANG, która ukazała się w kwietniu tego roku, dla Sony Music Poland. Na scenie wspiera go perkusista wh0wh0 (Jacek Prościński), muzyk współpracujący z takimi artystami jak Tymon Tymański, MaJLo, Coldair. Stendek z Jackiem wspólnie tworzą także skład koncertowy Reni Jusis. Debiutancki album Lasów ukazał się w październiku zeszłego roku.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni