stat
Impreza już się odbyła

Niedźwiedź i Masza, czyli gdzie moja kasza

W sobotę 22 lutego w samo południe (12:00) otwieramy przedstawienie Niedźwiedź i Masza - czyli gdzie moja kasza? Scena ugości małych widzów atmosferą starych legend i baśni i nie pozwoli im odciągnąć wzroku przez cały czas trwania przedstawienia. Spotykamy się tradycyjnie na Scenie przy Fontannie w Centrum Riviera.

maj 31

niedziela, godz. 16:00

Gdynia,
bilety 40 zł
ulgowy 35 zł
Kup bilet
Usiądźcie i posłuchajcie historii, którą chcą opowiedzieć Wam lalki Teatr Lalki Tęcza. Niedźwiedź i Masza - czyli gdzie moja kasza? to bajka, która toczy się w pradawnym lesie i pozwala wszystkim widzom oddychać duchem tamtych czasów. Trochę tajemnicy i trochę zabawy - idealna mieszanka, która oczaruje każdego malucha.

Wspaniale poprowadzona bajka oparta na rosyjskich baśniach wciągnie dzieci już od 3. roku życia. Tekst napisała Marta Guśniowska, a o reżyserię zadbał Michał Tramer. Ważnym elementem przedstawienia jest także nastrojowa scenografia, którą stworzyła Olga Ryl-Krystianowska.

Wstęp dla wszystkich jest bezpłatny, więc warto skorzystać z okazji zobaczenia niezwykłego przedstawienia dla najmłodszych.

Po spektaklu na dzieci czekają niespodzianki przygotowane przez Fun Park Gdynia oraz Scholler Ice Cream.

Zapraszamy!

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
 • teatr dla dzieci , wystawa
  mar 25-3.05
  g. 10:00 - 16:00
  Gdańsk, Narodowe Muzeum Morskie
  Dwa światy
 • teatr lalek , teatr dla dzieci
  kwi 20
  poniedziałek, g. 9:00, 10:30
  Sopot, Sala Koncertowa PFK
  Księżycowe opowieści