stat
Impreza już się odbyła

Wrześniowa Sjesta

Macie palny na drugi, wrześniowy weekend? Jeśli nie, zapraszamy na sobotni relaks w Muzeum Emigracji w Gdyni, gdzie z okazji najnowszej czasowej wystawy "Klimaks" przeniesiemy się w klimaty południowoamerykańskiej sjesty. Kawa, yerba i dobra muzyka na żywo w wykonaniu trójmiejskich djów oraz wymiana roślin - to tylko niektóre z atrakcji, które na was czekają. Nie zabraknie też specjalnego oprowadzenia po wystawie.

paź 9-10

sobota - niedziela, godz. 12:00

Gdańsk,
bilety 90 zł
W sobotę, 11 września w muzealnych przestrzeniach Dworca Morskiego, zrelaksujemy się w klimacie Argentyny i Brazylii. Zapraszamy na SJESTĘ: sobotni relaks na tarasie Muzeum Emigracji w Gdyni! Przez cały dzień będziecie mogli odpocząć z widokiem na gdyński port i wpływające do niego statki, posłuchać setów djskich w wykonaniu czołowych trójmiejskich twórców i napić się yerba mate. W programie roślinne zwiedzanie wystawy Klimaks z botanikiem, wymiennik roślin, porady o pielęgnacji roślin, a także opowieści i prezentacja parzenia kawy.

Organizatorzy zapewniają przyjemną atmosferę, strefę odpoczynku z leżakami i oprawą muzyczną, za którą odpowiadać będzie Tomek Hoax i towarzyszący mu didżeje, bar i solidną dawkę wiedzy od zaproszonych ekspertów.

Słońce nie jest gwarantowane, ale w razie złej pogody impreza zostanie przeniesiona do wnętrz Dworca, co będzie niepowtarzalną okazją do sjestowania na leżakach w przestrzeni muzeum!

Wydarzenie jest częścią programu towarzyszącego wystawie "Klimaks", którą można zwiedzać do końca października 2021 roku.


Program Sjesty 11 września 2021
start 11:00
wymiana roślinna (Schronisko dla Roślin), muzyka (Tomek Hoax i jego wytwórnia), bar
11:00-17:00
otwarte warsztaty z tworzenia osłonek dla roślin, dla dzieci w wieku 5-12 lat pod opieką dorosłych (Schronisko dla Roślin)
12:00-13:15
"Od krzewu do filiżanki" - opowieści i prezentacja parzenia kawy (Palarnia Kawy Nieczapla, Paweł Grzęda)
13:30-14:15
porady i wskazówki "Dobór i pielęgnacja roślin" (Przemysław Baranow)
14:30-15:15
oprowadzanie roślinne po wystawie Klimaks (Przemysław Baranow)
15:30 - 16:15
porady i wskazówki "Rozmnażanie i odmładzanie roślin" (Przemysław Baranow)
16:30-17:15
oprowadzanie roślinne po wystawie Klimaks (Przemysław Baranow)


Na tarasie Muzeum Emigracji w Gdyni może przebywać jednocześnie 120 osób.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.