stat
Impreza już się odbyła

Nie rodzę sama!

  • piątek, 14 sierpnia, godz. 10:00
  • Lokalizacja
    Online
  • Bilety
    10

Zaplanowałaś rodzinny poród, a teraz musisz rodzić bez bliskiej osoby Pamiętaj, że Nie jesteś sama! Pomożemy Ci odpowiednio przygotować się do porodu w czasie pandemii! Zapisz się na webinar, a nasze położne z doświadczeniem prosto z porodówki, powiedzą Ci jak bez paniki i wzorowo przygotowana, przeżyć ten najpiękniejszy dzień w Twoim życiu.

wrz 24

czwartek, godz. 10:00

Online
bilety 35 zł
paź 1

czwartek, godz. 20:00

Gdańsk
bilety 35 zł
Podczas warsztatu dowiesz się jak podczas porodu zastąpić partnera? jak sobie pomóc na sali porodowej? co to jest hipnoporód i w czym pomoże Ci relaksacja? jakie są Twoje prawa i jak możesz je egzekwować? jak zadbać o odpowiednie warunki sanitarne i dezynfekcje? w jakich sytuacjach powinnaś poprosić o wypis na żądanie? co spakować na sale porodową? jak przygotować się na wyjście ze szpitala? praktyczne wskazówki położnej!

Garść praktycznych wskazówek czeka na Ciebie i Twoje koleżanki - pobierz bilet i udostępnij to wydarzenie innym ciężarnym! Podczas szkolenia będziesz miała możliwość zadawać pytania na żywo!
Warsztat będzie dostępny przez 24 godziny po jego zakończeniu - jeśli nie możesz być punktualnie - będziesz mogła obejrzeć go później. Warsztaty zostaną przeprowadzone poprzez naszą platformę szkoleniową online.

Dostęp do platformy zostanie wysłany 15 minut przed planowanym szkoleniem na adres mailowy. Udostępnij to wydarzenie dalej - wspierajmy ciężarne w kryzysie!

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.