stat
Impreza już się odbyła

Niderlandy, Gdańsk i miejskie budynki

Jak żyli i czym zajmowali się dawni gdańszczanie? Jakie dźwięki towarzyszyły im codziennie w drodze do pracy, szkoły czy na zakupy? Już 5 stycznia w Instytucie Kultury Miejskiej zaczyna się cykl spotkań zimowych online będący rozszerzeniem projektu edukacyjnego Gdańskie Miniatury. Zapraszamy dzieci w wieku 8-12 lat na interaktywne zajęcia z fantastycznymi prowadzącymi. Spotkania są bezpłatne, obowiązują zapisy: joanna.raftopulos@ikm.gda.pl.

Zajęcia będą prowadzone platformie ClickMeeting, w formie zajęć aktywnych. Rodzic zapisując dziecko, dostanie link do konkretnego spotkania. Wszystkie prowadzone są sposób umożliwiający interakcję prowadzących z uczestnikami, a dzieci otrzymywać będą zadania do wykonania.

Na zakończenie ferii, zatrzymamy się przy architekturze. W czym Gdańsk jest podobny do Amsterdamu i dlaczego goście z Belgii czują się w naszym mieście jak u siebie? Na te i inne pytania o podobieństwach Gdańska do miast z Królestwa Niderlandów i Belgii odpowiemy sobie wspólnie podczas warsztatów online.

Prowadzenie: Anna Kotuła.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.