stat
Impreza odwołana

Nicky Jam - Intimo Tour (5 opinii)

pop

Burzliwy, romantyczny i pełen energii, tak najlepiej określić Nicky Jam. Amerykański piosenkarz latynoskiego pochodzenia, który poruszył serca milionów fanów na całym świecie.

UWAGA! Z przykrością informujemy, że koncert Nicky Jam, który miał odbyć się 04.10.2019 z przyczyn niezależnych od artysty, musi zostać przełożony na późniejszy termin. Decyzja została podjęta przez zarząd oraz organizatora Old Music Group Polska Sp. z.o.o po wyczerpaniu wszystkich możliwości.

pop - koncerty w Trójmieście


Wszystkich fanów przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy na TRAPETON Latin Festival, który odbędzie się w lipcu 2020. Jedną z gwiazd wydarzenia będzie Nicky Jam. Osoby, które kupiły bilety na koncert Nicky Jam 04.10.2019, automatycznie zostaną przeniesione do strefy GOLDEN CIRCLE, obowiązującej przez cały czas trwania festiwalu. Wszystkie osoby zainteresowane zwrotem środków, prosimy o zgłoszenie przez punkty autoryzowane w których zakupiły bilety (eBilet.pl, Eventim.pl).

- Zespół Nicky Jam oraz organizator Old Music Group Polska


Użytkownicy aplikacji od razu wiedzieli o tym koncercie

Pobierz aplikację: Android | iPhone


Harmonogram:
Otwarcie bram: 18:00
Start koncertu: 20:00

Daj się porwać reagetenowym rytmom, poczuj temperament latynoskiego brzmienia w niepowtarzalnym widowisku którego beat przez miesiące będzie wybrzmiewał w twojej głowie. Wyłącznym dystrybutorem biletów na koncert jest Eventim.

NICKY JAM
Nick Rivera Caminero, urodzony w Bostonie, Massachusetts (USA), znany najlepiej jako Nicky Jam to obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych reggaetonowych piosenkarzy na świecie. Muzyka grała w nim od najmłodszych lat. Kiedy był czternastolatkiem wydał swój pierwszy album, który zainteresował takich producentów jak DJ Joe czy DJ Playero.

Teraz Nicky jest światowej klasy artystą znanym z takich utworów jak: "X", "Hasta el Amanecer", "Without You", "El Perdón", "Live It Up", które wielokrotnie zajmowały pierwsze miejsca na polskich playlistach. Nickiego słucha miesięcznie ponad 30 milionów użytkowników Spotify, a jego teledyski zostały oglądnięte przez miliardy ludzi na całym świecie.

Nicky Współpracował między innymi z takimi artystami jak Will Smith, Enrique Iglesias czy Daddy Yankee. Nicky wystąpił również w filmach w tym xXx Reaktywacja, czy w "Bad Boys for Life" którego premiera odbędzie się w 2020 roku.

Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą bilety zamówić pisząc na: niepelnosprawni@eventim.pl. Po otrzymaniu zgłoszenia przesyłane są zwrotne informacje o cenach biletów oraz jakie dane są potrzebne do utworzenia rezerwacji w systemie. Po skompletowaniu danych klient mailowo otrzymuje potwierdzenie rezerwacji wraz z danymi do przelewu.

Osoby niepełnoletnie: do 15 roku życia (włącznie) mogą uczestniczyć w imprezie pod opieką osoby dorosłej; osoby 16+ - nie jest wymagane pisemne pozwolenie na udział w koncercie.

Zniżki dla dzieci: każdy musi posiadać bilet na koncert bez względu na wiek

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    159-249 zł
Sprzedaż biletów:
kasa nr 2 ERGO ARENY czynna
poniedziałek – piątek godz. 10.00 – 17.00,
oraz podczas wydarzeń w hali,

w sprzedaży internetowej: www.eventim.pl
Salony sieci EMPiK , Media MarktBilety w cenie 159 – 249 zł

Opinie (5) 1 zablokowana

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.