stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Neuroshock with Gydra

Energia, której nie wiesz jak się pozbyć. Wewnętrzna potrzeba jej spożytkowania, która rośnie wraz z upływającymi dniami roboczymi. Pierwotne instynkty szukające sposobu na rozładowanie napięcia. Jeśli utożsamiasz się z którymś z powyższych zdań lub po prostu lubisz najbardziej dynamiczne formy muzyki, to Breaky Vibes ma coś dla Ciebie. 11 października łaknące elektryzujących chwil umysły zostaną zaspokojone za sprawą rosyjskich czołgów neurofunku, znanych szerzej jako GYDRA.

Słynący z jednocześnie futurystycznych i zaczepiających o styl sprzed dekady linii basowych duet, zbombarduje tej nocy nasze bębenki w uszach, przyprawi nasze mózgi o turbulencje, a zakwasy poczujemy nawet we włosach.

Głównym wspomagającym będzie prowadzący czeską agencję Empire Recordings - CHERW, do której należą między innymi poprzednio zaproszone przez nas nazwiska - Volatile Cycle oraz NickBee. Boczna scena tej nocy będzie małym laboratorium, w którym przeprowadzane będą eksperymenty na najróżniejszych odmianach muzyki basowej, od futurystycznych, po złamane na pół half tempo, na najgłębszych jej zakamarkach kończąc- o ten repertuar zadba ANKOU!

MAIN STAGE [Neurofunk Stage]:

GYDRA [Eatbrain / Neuropunks / Rosja]
CHERW [Empire Recordings / Czechy]
DETOXIC [Breaky Vibes / Trójmiasto]
SCYTHE [Breaky Vibes / Trójmiasto]
CORE IT

Muzyka: neurofunk / techstep / hard dnb

FOUNTAIN [Future Stage]:

ANKOU [Renraku / Saturate / Dąbrowa Górnicza]
ODME [BOR / NNJL / Trójmiasto]
NOISY [Breaky Vibes / Trójmiasto]
PARADIGM [Breaky Vibes / Trójmiasto]
ESBA [Breaky Vibes / Trójmiasto]

Muzyka: halftime / deep / experimental

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.