stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Neuroshock with Audio

Po sukcesie ostatniej imprezy z Mefjusem, Breaky Vibes nie zwalniają tempa i zapraszają na 3 edycję cyklu Neuroshock, która skupia się na cięższych odmianach drum&bassu.

Prototypy

w każdą środę (do 25.12), godz. 20:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
bilety 30 zł
Kup bilet
Po raz kolejny Trójmiejski kolektyw stanął na wysokości zadania i zaprosił artystę z prawdziwego TOP, który równie jak Black Sun Empire, Ed Rush czy Mefjus jest od wielu lat pożądany w naszym kraju. W sobotę, 20 października w klubie Sfinks700 wystąpi przedstawiciel RAM Records, niegdyś związany z legendarnym Virus Recordings, 1/2 duetu Killbox oraz jeden z prekursorów neurofunku- AUDIO!

Audio w rzeczywistości nazywa się Gareth Greenall i jest brytyjskim dj i producentem. Aktualnie związany z RAM Records należącym do Andy C, jednak jest znany głównie z wydawnictw w legendarnym Virus Records.

Na scenie od blisko 20 lat, w wielu krajach uważany za legendę neurofunku i prawdziwego prekursora tego gatunku. Aktualnie wydaje w raz z Ed Rushem pod aliasem Killbox, a 8 czerwca wydali oni swój debiutancki album "Pleasure Palace".

Breaky Vibes- BV to kolektyw z trójmiasta, który od blisko 4 lat zajmuję się organizacją eventów z muzyką drum&bass w całej Polsce. Dotychczas gościli takich artystów jak Mefjus, Pythius, Subtension, Rido, A Cray, Trilo. Pomysłodawcy cykli Breaky Night, Neuroshock oraz Drum&bass DJs Battle. Ich imprezy odbyły się już w większości miast Polski: Gdyni, Sopocie, Gdańsku, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Toruniu, Szczecinie. W skład zespołu wchodzi 6 djów i producentów- Detoxic, który reprezentuję Polskę w kraju i za granicą. Pierwszy polski zwycięzca dj contestu na największym festivalu dnb na świecie Let It Roll, a także zwycięzca konkursów na Audioriver 2014 czy iFestival w Gdansku. Noisy- współpracujący z agencją illegalbreaks. Na scenie od 16 roku życia, a zdążył już wystąpić z takimi gwiazdami jak Skrillex, Noisia, Black Sun Empire, Mefjus itp. Scythe, Jinx, Jakub Miernik, Ariel, Esba- również aktywni na senie jednak wciąż się uczący i pokonujący swoje bariery.

Main Room [Neurofunk Stage]:
Neron [Nervus & ZENon]
Detoxic [Breaky Vibes]
Noisy [Breaky Vibes]
Scythe [Breaky Vibes]
Ariel DNB [Breaky Vibes]

Fountain [Deep Stage]:
KEYA [WSTRZĄS / Bydgoszcz]
Bizzmo [Atmomatix Rec / Gdynia]
Esba [Breaky Vibes]
Jinx [Breaky Vibes]
Peep & JJ [Łeba / Sopot]

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni