Impreza już się odbyła
PATRONAT

Neo Retros oraz Unknown Quartet (6 opinii)

pop

Neo Retros - podwójni zwycięzcy TOP Trendy Festiwal 2011. Przebój Neo Retros "The High-rise in the Sunshine" wygrał Nagrodę Publiczności i Nagrodę Jury na Top Trendy Festival 2011 w Sopocie.
Znalazł się nie tylko na pierwszych miejscach list przebojów, ale też na kilku składankach. Kolejne single "Billy and his gun" i "Loudness of Silence" również zostały ciepło przyjęte i podbijają radiowe zestawienia przebojów.


Neo Retros
to czterech muzyków, którzy obudzili się nagle w XXI wieku otoczeni współczesnymi zabawkami, ale wewnątrz nich nadal rezonują echa odległych dźwięków. Ich muzyka jest syntezą tradycyjnych akustycznych dźwięków z gitarą elektryczną, wysublimowaną elektroniką, a czasem nawet baglamą i klawesynem. Ich piosenki prowokują - czasem pięknem, czasem dotkliwą ironią, ale zawsze energią.

pop - koncerty w Trójmieście


Neo Retros nie znoszą jednorazowej muzyki z plastiku-walczą o prawdziwe melodie i potęgę brzmień. Teksty ich piosenek to poetyckie manifesty, którymi brytyjski wokialista zespołu Skyboy chce zbawić świat od miernoty. Ich koncerty to pełne kontrastów podróże w czasie, wędrówki do bajkowej krainy melancholii, przeplatane ostrymi uderzeniami niespotykanych energii. "Cieszymy się na wyprawę do Trójmiasta. To tutaj wygraliśmy ważny festiwal Sopot Top Trendy, a na plaży w Gdyni narodził się pomysł na jedną z naszych nowych piosenek. Poza tym to miejsce, gdzie zawsze dobrze się bawię."- mówi tajemniczy gitarzysta Neo Retros Mr S.

Łobuzy z Neo Retros to: londyńczyk Skyboy (wokalista, zdeklarowany przytulacz drzew), Q (perkusista, serdeczny przyjaciel Steve'a Jobbsa i Billa Gatesa), Junior (basista, za młodu ukradł inkubator, w którym sam leżał) i Mr S (gitarzysta).

Unknown Quartet

Unknown Quartet powstał z potrzeby grania takiego, a nie innego w składzie takim, a nie innym. Jest to grupa czterech muzyków z Trójmiasta, których doświadczenia muzyczne rozciągają się od muzyki klasycznej przez jazz, fusion, elektro pop, folk po takie nurty jak ambient czy dubstep. W muzyce Unknown Quartetu choć z założenia jazzowej można odnaleźć wpływy niemal każdego z tych nurtów. Zespół ten powstał na początku 2010 roku i od tamtego czasu dał kilkadziesiąt koncertów w Trójmieście i nie tylko.

Bilety na koncert do nabycia codziennie w Biurze Obsługi Klienta Aquapark Sopot w godz. 9.00-20.00. Ilość biletów ograniczona.

Zachęcamy Państwa do rezerwacji stolików w klubie pod numerem: 58 555 8560.
Opinie (6)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.